התנדבות תלמידים וסטודנטים

א. התנדבות סטודנטים: לשכת המתנדבים נמצאת בקשר ישיר ושוטף עם המרכז הבינתחומי הרצליה, וכן עם מוסדות להשכלה גבוהה נוספים. לשכתנו קולטת ומשבצת סטודנטים להתנדבות במסגרות שונות בקהילה, כחלק ממחויבויותיהם האקדמיות.

ב. התנדבות תלמידים: במסגרת "אזרחות פעילה" ו"מעורבות חברתית" בבתי ספר בעיר: לשכת המתנדבים לוקחת חלק פעיל בפרויקטים של מחלקת החינוך העירונית והיחידה לעבודה קהילתית, ומגייסת רכזים מתנדבים שילוו את הפרויקטים.


 

פרוייקטים:

 

• פרויקט חונכות למשפחות עם צרכים מיוחדים: פרויקט זה הוקם בשיתוף מספר גורמים: קבוצת "הורים מיוחדים", היחידה לעבודה קהילתית, עובדת סוציאלית ממחלקת הרווחה ונציג מחלקת החינוך בעירית הרצליה. מטרת הפרויקט הוא לתת מענה לצורך משמעותי שהעלו קבוצת "ההורים המיוחדים" בדבר חונכות חברתית לילדים עם צרכים מיוחדים או לאחיהם, המתמודדים גם הם עם שגרת חיים מורכבת. לשכת המתנדבים גייסה רכז עבור פרויקט זה, שייסע בארגון לוגיסטי ותפעול הפרויקט במהלך השנה.

• פרויקט "יד ביד לא לבד" - התנדבות בני נוער עם אוכלוסיית מבוגרים בודדים: פרויקט זה הוקם בשיתוף מספר גורמים: עמותת "עזר מציון", המדור לאוכלוסייה מבוגרת במחלקת הרווחה, תכנית של"ח של משרד החינוך ונציג מחלקת החינוך בעירית הרצליה. במסגרת פרויקט זה מגיעים זוגות תלמידים/ות לבתיהם של תושבים מבוגרים המאותרים על ידי עמותת "עזר מציון", לשם יצירת קשר אישי רצוף ומתמשך. לשכת המתנדבים גייסה רכז עבור פרויקט זה, שייסע בארגון לוגיסטי ותפעול הפרויקט במהלך השנה.

 


מעוניינים להצטרף למשפחת המתנדבים בהרצליה? צרו אתנו קשר לקביעת פגישת היכרות:
טל': 09-9542734/ 09-9544444
פקס: 09-9586932
כתובתנו: רחוב הנדיב 49 הרצליה.


צוות לשכת המתנדבים
:
מרטין חזן: מנהלת לשכת המתנדבים - Martine@herzliya.muni.il
לי רוטנברג: רכזת מתנדבים - Leemitnadvim@gmail.com
מזכירות הלשכה: ירדנה בר - Vol-Yardena@012.net.il 

עבור לתוכן העמוד
 כתובת הנהלת העירייה - רח' הנדיב 2, ת.ד 1, הרצליה 46100