קישור לדף הפייסבוק העירוני     

 

 

סינמטק הרצליה - לילה לבן / חומר טוב

יום שלישי ה-21.6, היום הארוך בשנה. בפעם השנייה בסינמטק הרצליה יתקיים האירוע לילה לבן/חומר טוב: מרתון של סרטים, הרצאות, מוזיקה ואלכוהול.

 

יום שלישי ה-21.6, היום הארוך בשנה. בפעם השנייה בסינמטק הרצליה יתקיים האירוע לילה לבן/חומר טוב: מרתון של סרטים, הרצאות, מוזיקה ואלכוהול.

גולת הכותרת תהיה הקרנת בכורה ארצית לקומדיה "תחת ירח דובדבן", שביים פרינס ושהאלבום Parade הוא פס הקול שלה (ממנו לקוחים השירים Kiss, Girls & boys, Sometimes it snows in April).

הראפר קוואמי, מעריץ ותיק של פרינס, יגיש הרצאה על המוזיקה ועל הסרט ואילו הזמר נעם רותם ייבצע לייב גרסאות כיסוי ללהיטיו של פרינס (צפו לאורח, בדואט מפתיע).

האירוע יפתח עם דורון פישלר מהבלוג עין הדג אשר יציג את הסרט המוזיקלי החדש "מועדון שנות השמונים", ואשר יחזור בהמשך עם הרצאה והקרנה של שובר הקופות מבית מארוול - "דדפול".

חברי האגודה למדע בדיוני ולפנטזיה וחוג המעריצים של ג'וס וידון יחגגו עם הקהל בהקרנת סרט הקאלט המוזיקלי "בלוג השירה של ד"ר הוריבל".

הלילה יהיה ללבן עם "חומר טוב" (Dope) (קומדיית 'סטלנים' עם הרבה מוזיקה שחורה של שנות התשעים) ועם סרט הפתעה שיוקרן עם הנץ החמה בכיכוב אחד מגדולי הקומיקאים של הקולנוע, שנלחם בדרקונים, בשדים ובנזירים המיטיבים ללהטט באמנויות לחימה.

 

הכניסה בתשלום:

מכירה מוקדמת (עד ה-20.6) – 60 ₪ | ביום האירוע – 70 ₪ | מנויים – 30 ₪


תאריך 21/06/2016 19:00
מיקום סוקולוב 29
מארגן האירוע סינמטק הרצליה
הדפסשלח לחבר
עבור לתוכן העמוד
 כתובת הנהלת העירייה - רח' הנדיב 2, ת.ד 1, הרצליה 46100