קישור לדף הפייסבוק העירוני     

 

 

היכל בעיר - את לי לילה

"את לי לילה" - מופע חדש בהשתתפות סגיב כהן, איריס ועופר פורטוגלי ומקהלת הגוספל.
המופע, מחבר את שיריו של זוהר ארגוב למוסיקת הגוספל, בציון 60 שנה להולדתו של ארגוב.

 

""

זהר ארגוב (1955-1987) על אף היותו אישיות שנויה במחלוקת, הותיר אחריו בחייו הכל כך קצרים חותם עצום במוסיקה הישראלית ומסמל תקופה בה הזמר הים תיכוני בשיא תפארתו ואיכויותיו נאלץ להלחם על מקומו בתרבות הישראלית. לאחר מותו הפך ארגוב לגיבור תרבות ורבים משיריו לנכסי צאן ברזל נצחיים.

במופע החדש פוגשים שירים אלה את הבלוז ואת הגוספל בשיתוף פעולה מיוחד ויוצא דופן בין איריס ועופר פורטוגלי ומקהלת הגוספל שלהם, לבין סגיב כהן - על הבמה 14 משתתפים שיבצעו את שיריו האלמותיים של זהר ארגוב.

סיפורים אישיים מחייו של זהר ארגוב שזורים בין השירים ומתבלים את המופע בתוכן חדש ומעניין, המביא לקהל את זהר האדם, החבר, האבא, האומן, על מכלול רבדיו ואישיותו המורכבת.    

בין השירים במופע: הפרח בגני,כבר עברו השנים, בדד, את לי לילה, צל עץ תמר, כוכבי לילה יזהירו, סוד המזלות, עת דודים כלה, אלינור ועוד...

לראשונה, חוברת מוסיקת הגוספל העשירה והסוחפת, לשירי 'הבלוז הים תיכוני' של זהר ארגוב, בעיבודיו הססגוניים של עופר פורטוגלי.

איריס ועופר פורטוגלי, אמני ג'אז מובילים, מעל לשני עשורים בנוף הישראלי, הראשונים לחבר את מוסיקת הג'אז והגוספל לתרבות המקומית.
סגיב כהן, אחד היוצרים הפוריים והבולטים בנוף המקומי, נשאר נאמן לשורשיו תוך חיפוש מתמיד אחר השפעות עכשוויות, הוציא עד היום חמישה אלבומי סולו וכתב להיטים לאומנים מהשורה הראשונה.
במופע "את לי לילה" נסגר מעגל בן 15 שנים, שהחל כקשר בין מורים לתלמיד בבי"ס רימון.     

סגיב כהן החל את לימודיו בבית ספר רימון בשנת 2000 - השנה בה הקים עופר פורטוגלי את מקהלת הגוספל בהשראת סיבוב הופעות בניגריה. סגיב היה מהראשונים להצטרף למקהלה והיה חבר בה מספר שנים עד שפרש כנפיו לקריירה עצמאית. מאז הפורטוגלים וכהן שיתפו מדי פעם פעולה על הבמה באירועים מיוחדים, אך זו הפעם הראשונה שהם מעלים יחד מופע משותף.

לרכישת כרטיסים לחצו כאן

או חייגו 09-9552921


תאריך 3/11/2016 20:30
מיקום בן גוריון 5, הרצליה
מארגן האירוע היכל בעיר
הדפסשלח לחבר
עבור לתוכן העמוד
 כתובת הנהלת העירייה - רח' הנדיב 2, ת.ד 1, הרצליה 46100