קישור לדף הפייסבוק העירוני              ""  

אירוע פתיחת הקיץ - "מסע מוזיקלי לשנות השישים"

 ""

 

אירוע פתיחת הקיץ ב"בית קינן" – הנכם מוזמנים להרצאתו המוזיקלית של חנן דרורי, סמנכ"ל הייטק לשעבר שהמציא את עצמו מחדש והפך את שנות השישים למרכז חייו. נושא ההרצאה: "מסע מוזיקלי לשנות השישים".

רקע על ההרצאה:

עשור שנות השישים היא אחת התקופות המדוברות והידועות ביותר. מיטב הזמרים, זמרות ולהקות השאירו חותמם בתקופה זו לכל הדורות. מהפלטרס, אלביס פרסלי, קוני פרנסיס, פול אנקה ועוד רבים אחרים נשמעו וישמעו עוד הרבה זמן.

"מסע מוזיקלי לשנות השישים" הינה סידרה של הרצאות מוזיקליות אשר לוקחות את הצופה לטיול מוזיקלי מתחילת שנות השישים, בסביבות 1955, ועד לסוף התקופה בשנת 1969.

"המסע" מלווה בסרטוני וידאו מקוריים של הזמרים והסיפורים מאחורי הזמרים, הלהקות והשירים השונים. זה למעשה מסע נוסטלגי מהמם שמחזיר את הקהל לימים היפים ההם.

בהרצאה יועלו נושאים כמו איך התחיל ריקוד הרוק אנד רול, על שם מי ניקרא השיר "דיאנה" של פול אנקה, מה עשו החיפושיות לאמריקאים, למה השיר "להתראות מריאן" של לאונרד כהן חותם את סיפור חייו ומה עשה השיר "בדרכי שלי" (My way) לקריירה של פרנק סינטרה ועוד.

רקע על המרצה:

בוגר תואר ראשון (BSc) ותואר שני (MSc) בהנדסת אלקטרוניקה ומחשבים. בוגר תואר שני במנהל עסקים (EMBA) מאוניברסיטת תל-אביב. בעברו סמנכ"ל חברת הייטק ישראלית.

תוך כדי עבודתו ובזמנו הפרטי החל חנן לממש את אהבת נעוריו, מוזיקת שנות השישים וביחד עם ניצול הידע הרחב שלו במחשבים וגרפיקה ממוחשבת החל לבנות אוסף של וידאו קליפים עצום שגדל עם השנים והיום באמתחתו כ- 12,000 קליפים.

בשנת 2016 עזב חנן את עבודתו כסמנכ"ל והחל להשקיע את זמנו ומרצו בהרצאות מוזיקליות על שנות השישים והרקדות ריקודים סלוניים. כל פעילותו של חנן היום מרוכזת סביב אוסף הוידאו קליפים העצום שאותו הוא ממשיך להעשיר ולשפר על מנת להעביר חוויה בלתי נשכחת עם כל הסיפורים שמאחורי השירים

 

אירוע פתיחת הקיץ יתקיים ביום חמישי, 3.5.2018 בשעה 20:00 בחצר "בית קינן", רחוב נתן אלתרמן 51, הרצליה.

ההרצאה פתוחה לקהל הרחב אך מותנית ברישום בקישור הבא-

https://goo.gl/cjiAzH

נשמח לראותכם!


תאריך 3/05/2018 20:00
כתובת רחוב נתן אלתרמן 51, הרצליה
מיקום בית קינן - בית טבע, סביבה וקהילה
הדפסשלח לחבר
עבור לתוכן העמוד
 הנהלת העירייה - רח' בן גוריון 22, הרצליה 4678525