קישור לדף הפייסבוק העירוני     אירועי חודש האישה - מרץ 2017

 

 

משרד הפנים ירחיב את סמכויות הוועדה המקומית לתכנון ובנייה הרצליה

המשמעות היא הרחבה ניכרת בהיקף סמכויות הוועדה לתכנון ובנייה במגוון נושאים,
ביניהם: אישורי הקלות בנייה, אישורי תוכניות בנייה ועוד
10/06/2013
משרד הפנים ירחיב את סמכויות הוועדה המקומית לתכנון ובנייה הרצליה (הגדל)


משרד הפנים הודיע לעיריית הרצליה כי בכוונתו להעניק לוועדה המקומית הרצליה מעמד של ועדה מוסמכת. המשמעות היא הרחבה ניכרת בהיקף סמכויות הוועדה לתכנון ובנייה במגוון נושאים, ביניהם: אישורי הקלות בנייה, אישורי תוכניות בנייה ועוד.


הירשמו
לדיוור הישיר

הצטרפו
לפייסבוק העירונימשרד הפנים נימק את החלטתו בכך שלהרצליה ועדה מקצועית, המנוהלת ברמה גבוהה, מקבלת החלטות איכותיות ובעלת פיקוח עצמי מחמיר.

במכתב שהועבר לעירייה, מסביר משרד הפנים כי "הסמכת הוועדה המקומית נשענת במידה רבה על העבודה האיכותית של מהנדס הוועדה המקומית והצוות שפועל תחתיו". 

ראש עיריית הרצליה, יהונתן יסעור, המכהן כראש הוועדה המקומית לתכנון ובנייה מסר כי "מדובר בתעודת כבוד לעיר הרצליה ולדרך בה פועלת הוועדה המקומית, המוכיחה פעם אחר פעם אחריות וראייה של טובת הציבור מעל הכל".

בעקבות החלטת משרד הפנים, הוזמן מהנדס העיר הרצליה, מייק סקה, לקחת חלק בפורום מהנדסי ערים ארצי, שיקבע מה יהיו הסמכויות המורחבות של הוועדה המקומית. בפני הפורום, שיורכב בין היתר מנציגי הערים בת ים, ר"ג, אשדוד וראשל"צ, יוצגו הנושאים העומדים על סדר היום במינהל התכנון, תוך מתן דגש על השפעתם על עבודת הוועדה המקומית. 

 

עבור לתוכן העמוד
 כתובת הנהלת העירייה - רח' הנדיב 2, ת.ד 1, הרצליה 46100