מדיניות פרטיות

איסוף מידע

כאשר משתמש באתר האינטרנט של עיריית הרצליה (להלן בהתאמה:  "המשתמש", "האתר" ו-"העירייה")  ממלא ושולח טפסים באתר, המידע נאסף ונאגר במאגרי המידע של העירייה. המידע שנאסף כולל את שם המשתמש, כתובת האימייל שלו, מספר הטלפון ו/או כל פרט אחר שהמשתמש מתבקש למלא בטופס הרלוונטי.

בנוסף, העירייה  מקבלת ושומרת באופן אוטומטי מידע מהמחשב ומהדפדפן של המשתמש, כולל כתובת ה-IP שלו, מאפייני התוכנה והחומרה, ופרטי העמוד שבו ביקש המשתמש לצפות.

שימוש במידע

כל מידע שהעירייה אוספת מהמשתמש עשוי לשמש כדי:

  • להתאים באופן אישי את החוויה של המשתמש ולהגיב לצרכים האישיים שלו.
  • לספק תוכן שיווקי מותאם אישית.
  • לשפר את אתר העירייה.
  • לשפר את שירות הלקוחות של העירייה ואת צרכי התמיכה של המשתמשים באתר.
  • ליצור קשר עם המשתמש, לאחר אישורו, באמצעות אימייל או מסרונים וואטסאפ.

העברת מידע לצדדים שלישיים

העירייה הינה הבעלים הבלעדיים של המידע שנאסף באתר. המידע על פיו ניתן לזהות את המשתמש לא יימכר, יוחלף, יועבר, או יינתן לאף חברה אחרת בשל כל סיבה שהיא ללא הסכמת המשתמש.
העירייה אינה מוכרת, סוחרת, או מעבירה בכל דרך שהיא לגופים חיצוניים את המידע המאפשר זיהוי אישי של המשתמש. תנאי זה לא כולל חברות רשומות כחוק שמסייעות לעירייה בתפעול האתר או בביצוע פעולות עירוניות, ומחויבות לשמור על סודיות המידע הזה.
מידע שאינו אישי, עם זאת, עשוי להינתן לגופים חיצוניים למטרות שיווק, פרסום ושימושים אחרים.

אבטחת מידע

העירייה מיישמת מגוון אמצעי אבטחה כדי לשמור על בטיחות המידע האישי של המשתמש. העירייה משתמשת בהצפנה משוכללת כדי להגן על מידע רגיש שמועבר ברשת. רק עובדי עירייה שצריכים לבצע עבודה מסוימת (למשל, ניהול חשבונות או שירות לקוחות) הינם בעלי גישה למידע המאפשר זיהוי אישי של המשתמש. המחשבים/שרתים המשמשים לאחסון מידע המאפשר זיהוי אישי נשמרים בסביבה מאובטחת.

מדיניות שימוש בקוקית  (cookies)

העירייה עושה שימוש בקוקית (cookies). קבצי הקוקית שלנו משפרים את הגישה לאתר שלנו ומזהים מבקרים חוזרים. יתר על כן, קבצי הקוקית שלנו משפרים את חוויית המשתמש על ידי מעקב והתמקדות בתחומי העניין שלה/שלו. עם זאת, השימוש בקבצי קוקית לא מקושר באף צורה למידע כלשהו באתר שלנו המאפשר זיהוי אישי.

הסרה מרשימת תפוצה

העירייה משתמשת בכתובת האימייל שסיפק המשתמש כדי לשלוח למשתמש מידע ועדכונים. אם בשלב כלשהו המשתמש ירצה להסיר את עצמו מרשימת התפוצה, על מנת שלא לקבל מהעירייה דואר אלקטרוני בעתיד, מצורפות הוראות מפורטות להסרה מרשימת התפוצה בתחתית כל דואר אלקטרוני הנשלח למשתמש.

הסכמה

באמצעות שימוש באתר, המשתמש מסכים למסמך "מדיניות פרטיות" זה.