קורסים והכשרות לבעלות ולבעלי עסקים

בואו לעוף איתנו!


קורס לבעלי עסקים- לינקדאין

שיווק ומיתוג ב LINKEDIN | החל מ: 21.2

ההזדמנות העסקית שלכם ברשת! בעלי עסקים ויזמים, עיריית הרצליה ומעוף, מערך השטח של הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים מזמינים אתכם לקבל גישה לרשת החברתית המובילה ביותר לעסקים וחברות, ולגלות עולם שלם של הזדמנויות עסקיות.

מדוע Linkedin?
אפשרות לחשיפה למאות אלפי עסקים, בעלי עסקים ויזמים ממגוון תחומים.  אפשרות לקידום העסק בצורה אורגנית או ממומנת לעסקים נוספים  ולקוחות קצה (B2B/B2C). יצירת מערך נטוורקינג מבוסס ויציב. הגדלת הנכסים הדיגיטליים שלכם ותיקוף הרלוונטיות והעדכניות שלהם.

כמות הנרשמים מוגבלת. הקורס בעלות מסובסדת של  300 ₪ בלבד. 


קורס לבעלי עסקים | מנכלים

להיות מנכ"ל.ית בעסק שלך | החל מ: 28.2 

מנהלים עסק עצמאי? יש לנו את הקורס המושלם בשבילכם! עיריית הרצליה בשיתוף מעוף, מערך השטח של הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים, משיקים את הקורס להיות מנכ״ל/ית בעסק שלך, ומזמינים אתכם, בעלי/ות עסקים מכלל התחומים לקבל את הכלים והמתודות לניהול מדויק ויעיל של העסק שלכם.

בואו לקבל את הכלים הנכונים:  מתודות למנכ״לות נבונה, בניית אפיון עסקי ואסטרטגיות מכירה, ניהול פיננסים והנהלת חשבונות, יחסי עובד מעביד - פיתוח והתנהלות מול המשאב האנושי, בניית תוכנית עבודה עם אופק להצלחה.

כמות הנרשמים מוגבלת. קורס פרונטלי בסניף הרצליה, בעלות מסובסדת של 800 ₪ בלבד, עבור יזמים ובעלי עסקים.


קורס canva | בעלי עסקים הרצליה

CANVA לעסקים, עיצוב בכלים חינמיים | החל מ: 8.3

למדו לעצב לבד מודעות שיווק לפרסום הנכסים העסקיים שלכם. עיצוב הוא אחד הכלים החשובים ביותר בחשיפה הפרסומית של העסק ללקוחותיו. עיריית הרצליה ומעוף, מערך השטח של הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים מציעים להכיר את CANVA, פלטפורמה לעיצוב אונליין.

מדוע CANVA אתם שואלים?
חוסכים בזמן, יוצרים בדיוק את מה שרוצים, שפע אינסופי של פריטי מדיה, תמונות, אלמנטים ופונטים מגניבים (בעברית ובאנגלית). היצע של תבניות לדיגיטל ולדפוס (פוסטים, סטוריז ועוד). מעצבים ולא משלמים, הממשק הוא חינמי!

כמות הנרשמים מוגבלת.  בעלות מסובסדת של 300 ₪ בלבד.