עגבניות גדלות על שיח

בית הגמלאי משמשים בתים פעיל לאזרחים ותיקים המתגוררים בהרצליה. המועדון משתייכים לחברה לאמנות ותרבות הרצליה בע"מ - תאגיד עירוני של עיריית הרצליה אשר מטרתו הענקת מרחב לחברים המאפשר ליהנות משילוב של פעילויות ספורט ובריאות ומפעילויות מגוונות בתחומי חברה, אמנות ותרבות.

החשוב מכול - המועדון מעניק מקום להשתייך אליו, להיות חלק מקבוצה הולכת וגדלה של חברים עם הרבה מאד מהמשותף, המעשירים איש את רעהו בעצם היותם.

אנו מאמינים כי חבר המועדון הינו שותף פעיל במועדון ובקהילה הסובבת. תפקידנו הינו להעצים את החברים הבאים בצל קורתינו, להעניק להם מגוון מוקפד של פעילויות מתחדשות, לחשוב כיצד  ניתן להיטיב עם לקוחותינו תוך התחייבות לפתח את מערך השירותים שלנו ולהתאים אותו לצרכים המשתנים של אוכלוסיית האזרחים הותיקים בהרצליה.

כמו כן אנו פועלים כחלק מקהילה דינאמית הסובבת אותנו וזוכרים שכשם שחברינו הם חלק ממערכת משפחתית - חברתית מורכבת גם אנו חוליה אחת מתוך שרשרת של ארגונים ציבוריים המעניקים שירותים לאזרחים ותיקים. אנו רואים לנגד עיננו את שיתוף הפעולה הן עם משפחתו הבינדורית של הזקן והן עם הקהילה הסובבת אותנו. אנו פועלים מתוך כבוד ללקוחותינו, לגילם, נסיונם, חוכמתם ומנסים ללמוד כול העת.

 

מועדון "בית הגמלאי"

רח' סירקין 6, 09-9541086, gimlaeim6@gmail.com
אתר בית הגמלאי | לוח חוגים ופעילויות שנתית | פעילות חודשית


לצפייה בניוזלטר השבועי

הירשמו לדיוור:


בית הגימלאי, רח׳ סירקין 6, הרצליה
כתובת: רח׳ סירקין 6, הרצליה
שעות פתיחה: ימי א׳-ה׳ | 8:00-20:00
gimlaeim6@gmail.com
טלפון: 09-9541086
היכל בעיר - קישור לעמוד הפייסבוק
 

 

שישים על הים, מרינה הרצליה

שעות פתיחה: ימי א׳-ה׳ | 8:00 - 14:00
09-9541086 
09-7682558