אפשר לעזור?

הצהרת נגישות

כללי
אנו בעיריית הרצליה רואים חשיבות רבה בשירות איכותי ובמתן שירות שוויוני ומלא לכלל הלקוחות והגולשים, ולשם כך מושקעים מאמצים ומשאבים רבים בהנגשת אתר האינטרנט.

מטרת ההנגשה הינה לשפר את האתר כך שיהיה זמין, נוח וידידותי לשימוש עבור אנשים עם מוגבלויות תנועה בידיים או בראייה, לבעלי לקויות קוגניטיביות ולאנשים המתקשים בהפעלת המחשב והאינטרנט ולאפשר לכולם לגלוש בנוחות ובמהירות וליהנות מהתכנים ומהשירותים שפותחו במיוחד עבור הלקוחות והגולשים.


תקינה
האתר נתמך ע"י דפדפנים Internet explorer 10+, Firefox, Chrome.
האתר נתמך ברזולוציות מסך שונות.


תוכן האתר
התכנים באתר נכתבו בצורה פשוטה, ברורה ונהירה. למעט פרוטוקולים רשמיים של ישיבות מועצה, פרוטוקולים של וועדות עירוניות וכמו כן, פסקי דין המוצגים באתר.


מבנה האתר
מבנה האתר מושתת על ניווט נוח וברור ותפריטים הבנויים באמצעות רשימות המאפשרים התמצאות קלה, פשוטה ומהירה באתר. (Breadcrumb)


רמת הנגישות באתר
בהתאם לדרישות חוק שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות ועל-פי תקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (סעיף 35), האתר נבנה ברמת נגישות AA בהתאם לתקני הנגישות המופיעות במסמך ההמלצות הבינלאומי W3C WCAG 2.0 שהתקן הישראלי (ת"י) 5568 מבוסס עליו.


סייגים לנגישות
העמודים הבאים לא ניתנים להנגשה עקב מגבלה טכנית: GIS, מפת העיר ופסקי דין. העמודים הבאים מקורם באתרים אחרים ולכן לא הונגשו על ידי העירייה: תיק תושב, טופס פנייה למוקד העירייה, תשלומי ארנונה.

יש לציין כי למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר, יתכן ויתגלו חלקים באתר שטרם נגישים. אנו ממשיכים במאמצים לשפר את נגישות האתר כחלק ממחויבותנו לאפשר שימוש בו עבור כללה אוכלוסייה כולל אנשים עם מוגבלויות. מצאתם תוכן לא מונגש באתר? אנא עדכנו אותנו באמצעות דוא"ל: avnerp@herzliya.muni.il ונדאג לסייע/לתקן.


תפריט נגישות:
לחיצה על כתפור הנגישות 

""

הממוקם בצד ימין בחלק העליון של האתר, תפעיל את תפריט הנגישות. לחלופין, ניתן להפעיל את תפריט הנגישות בקליק ימני בעכבר. (לאחר הגדרה)
  
""

 

תפריט הנגישות מאפשר לגולש עם המוגבלות לבצע שלל פעולות שמטרתן לאפשר שימוש מלא באתר העירוני. התפריט מאפשר גלישה נוחה באמצעות קורא מסך לטובת העיוור/כבד הראייה, מאפשר תמיכה מלאה בניווט מקלדת ולא רק באמצעות העכבר, מאפשר לשנות את צבע הרקע, את הצבע והגודל של הכותרות, להדגיש קישורים בקו תחתון, לעצור כל רכיב במידע דינאמי שזז (כגון 'מבזקים') באמצעות לחצן השהיה ועוד.


הוראות הפעלה - פירוט:
1. הגדלת התצוגה באתר
גולשים המתקשים בראייה ומעוניינים להגדיל את התצוגה באתר יכולים לעשות זאת ע"י לחיצה בו זמנית על המקשים Ctrl"" ו "+" (קונטרול ופלוס). כל לחיצה על צמד המקשים האלו תגדיל את התצוגה ב10%-25%. כדי להקטין את התצוגה יש ללחוץ בו זמנית על המקשים Ctrl ו "-" (קונטרול ומינוס). כמו כן האתר מאפשר שינוי גודל הכיתוב ע"י כפתורי הגדלת/הקטנת טקסט שנמצאים ברכיב נגישות.

2. הפעלת האתר באמצעות מקלדת
גולשים המתקשים בהפעלת עכבר יכולים לגלוש באתר באמצעות מקלדת. לחיצה חוזרת ונשנית על המקש Tab תעביר בין הקישורים השונים בעמוד. לחיצה על Enter תפעיל את הקישור המסומן.


רכזת נגישות עירונית
גב' קרן טלקר.
דוא"ל: KerenZ@HERZLIYA.MUNI.IL
טלפון: 09-9591669, פקס': 09-9597794.


אנו נמשיך לשמר ולשפר את רמת הנגישות באתר מתוך ראייה של שוויון זכויות ושוויון הזדמנויות לכל. אם בכל זאת נתקלתם בקושי, נשמח לקבל כל תגובה, רעיון והצעה בנושא הנגישות באמצעות דוא"ל: avnerp@herzliya.muni.il.

 

 

לצפייה כקובץ PDF נגיש

 

 

עבור לתוכן העמוד
 הנהלת העירייה - רח' בן גוריון 22, הרצליה 4678525