אפשר לעזור?

עידוד המסחר

המרכז לפיתוח עירוני חרט על דיגלו קידום שדרת העסקים הקטנים הפועלים במרכז העיר, כמו גם בשכונות. אנו משקיעים בפעילות שיווקית מגוונת, חשיפה ומשיכת קהלי יעד מגוונים- לטובת פיתוח מרכז העיר והעסקים הפועלים במקום.

•  במרכז פלוס - כרטיס ההטבות של מרכז העיר, יחדש פעילות ב-2018 עם מגוון הנחות, מבצעים והצעות למחזיקים בו. למעלה מ- 4000 איש כבר מחזיקים בכרטיס המועדון של מרכז העיר. פרטים נוספים בקרוב.

• "קונים ומצטלמים" - הפנינג של קניות לקראת החגים במרכז העיר. כל מי שצבר חשבוניות בגין קניות בסכום של 50 ₪ ומעלה - נהנה משי מתנת עיריית הרצליה- המרכז לפיתוח עירוני: מגנט אישי מעוצב. שחקני רחוב מפתיעים ומוסיקת רקע סוחפת - הוסיפו לחוויית הקניה והבילוי. מאות, רכשו, הצטלמו ונהנו במרכז העיר.

 

 

•  תרבוTEA - סדרה של הרצאות בבתי קפה ברחבי העיר. שעות הצהרים המאוחרות מהוות נקודת זמן פחות עמוסה בבתי הקפה. באמצעות תוכן איכותי, אקטואלי ומעשיר- מושכים קהלי יעד, הנחשפים לבתי הקפה, מזמינים במקום ונהנים ממפגש בלתי אמצעי מרתק עם אישי ציבור, תרבות תקשורת ועוד.

 

• ירידים - בשני האירועים העירוניים במרכזיים - העדלאידע וחגיגות יום העצמאות- אנו פועלים לעידוד המסחר המקומי, ומאפשרים רק לסוחרים שעל טוואי הפעילות להציב שולחן ולמכור את מרכולתם. מוזמנים לפנות אלינו לקבלת טפסי השתתפות וקבלת אישור.

 


 

בעלי עסקים? לקוחות?
עקבו אחר הפרסומים שלנו בכדי להצטרף וליהנות ממגוון ההזדמנויות שמציע מרכז העיר.

 

עבור לתוכן העמוד
 הנהלת העירייה - רח' בן גוריון 22, הרצליה 4678525