אפשר לעזור?

קישור לדף הפייסבוק העירוני               קהילה בונה עיר - תוכנית המתאר של הרצליה          

"אביב פורח בבית קינן" - הרצאה בנושא: ״הכל בראש: מה מדעני המוח יכולים לספר לנו על ההתנהגות האנושית?״

 ""

 

"אביב פורח בבית קינן"

"בית קינן" בשיתוף בית הספר ברוך איבצ'ר לפסיכולוגיה, המרכז הבינתחומי הרצליה מתכבדים להזמינכם להרצאתה של ד"ר נועה אלבלדה, ראש תחום נוירו-פדגוגיה, מרכז סגול למוח ותודעה במרכז הבינתחומי הרצליה.

נושא ההרצאה: ״הכל בראש: מה מדעני המוח יכולים לספר לנו על ההתנהגות האנושית?״

 

תקציר ההרצאה:

המוח האנושי שוקל בסך הכל קילו וחצי ונראה כמו עיסה אפרפרה ולא מרשימה במיוחד. ולמרות זאת, איבר זה המורכב ממיליארדי תאי עצב (נוירונים) שולט ביכולות, בתחושות, במחשבות, בזיכרונות, ברגשות ובאישיות שלנו והוא שהופך כל אחד ואחת מאתנו ליחיד ומיוחד. בעשורים האחרונים, בזכות כלי מחקר חדשים, חלה התקדמות מטאורית בהבנה שלנו לגבי מבנה ותפקוד המוח ועד כמה הוא משפיע על הפסיכולוגיה שלנו אבל גם מושפע מהעולם הסובב אותנו ומעולמנו הפנימי. בהרצאה נדבר על כמה מהתובנות העיקריות על המוח אליהן הגיעו חוקרי מוח בשנים האחרונות ונשאל כיצד על סמך תובנות אלו אנו יכולים לטפח את הבריאות המוחית והפסיכולוגית שלנו לאורך החיים.

 

על המרצה:

ד"ר אלבלדה היא בעלת דוקטורט במדעי המוח מאוניברסיטת תל-אביב. כיום, היא מנהלת את המעבדה לחקר המוח במרכז סגול למוח ותודעה שבמרכז הבינתחומי הרצליה. בנוסף, היא אחראית על פיתוח והפצת התכנים החינוכיים של המרכז ומלמדת קורסים לתואר ראשון בנושא המוח במרכז הבינתחומי הרצליה, באוניברסיטת תל-אביב ובאוניברסיטה הפתוחה. ד"ר אלבלדה מתמחה בהנגשת התובנות העולות ממחקרי מוח עדכניים לקהלים מגוונים הכוללים אנשי מקצוע מתחום החינוך ובריאות הנפש וכן הציבור הרחב.

 

ההרצאה תתקיים ביום חמישי, 18.05 בשעה 20:00 בחצר "בית קינן", רחוב נתן אלתרמן 51, הרצליה.

ההרצאה פתוחה לקהל הרחב אך מותנית ברישום בקישור הבא-  https://goo.gl/wFZsa2

נשמח לראותכם!

 

 

נשמח לראותכם!


תאריך 18/05/2017 20:00
כתובת רחוב נתן אלתרמן 51, הרצליה
מיקום בית קינן - בית טבע, סביבה וקהילה
הדפסשלח לחבר
עבור לתוכן העמוד
 הנהלת העירייה - רח' בן גוריון 22, הרצליה 4678525