אפשר לעזור?

קישור לדף הפייסבוק העירוני               

הרצאה של פרופ' ענת ברמלר-בר: ״התקפות רשת באינטרנט – מניעים, סוגים ופתרונות"

""

 

"בית קינן" בשיתוף בית הספר אפי ארזי למדעי המחשב, המרכז הבינתחומי הרצליה מתכבדים להזמינכם להרצאתה של פרופ' ענת ברמלר-בר, חברת סגל בביה"ס למדעי המחשב במרכז הבינתחומי הרצליה.

נושא ההרצאה: ״התקפות רשת באינטרנט – מניעים, סוגים ופתרונות"

 

רקע על ההרצאה:

בעולם המודרני אנחנו מוצאים את עצמינו מתבססים יותר ויותר על האינטרנט בחיי היומיום. אולם, רשת האינטרנט פגיעה להתקפות מסוגים שונים, ובמיוחד להתקפות מניעת שירות (DDoS), התקפות רחבות היקף אשר גורמות לאתרים ראשיים באינטרנט להיות לא זמינים למשתמשים.

הדוגמא האחרונה הייתה ההתקפה הגדולה בחודש אוקטובר 2016 שבה למשך שעות ארוכות משתמשים רבים לא יכלו להגיע לאתרים רבים באינטרנט, ביניהם האתרים של AMAZON, NETFLIX, TWITTER ועוד.

בהרצאה זו נסקור את האבולוציה של התקפות אלה בעשרים השנים האחרונות.

נסביר מדוע ההתקפות אלה כל כך נפוצות היום ומדוע הן תוצר ישיר של הארכיטקטורה של רשת האינטרנט (האופן שבו בנוי בפועל האינטרנט). בנוסף, נדבר על הדרכים השונות להתמודד עם התקפות כאלה, ומה צופן העתיד.

 

על המרצה:

פרופ' ענת ברמלר-בר היא מרצה חברת סגל בביה"ס למדעי המחשב במרכז הבינתחומי הרצליה. ענת הייתה מדענית ראשית ומהמייסדים של "ריברהד", סטארט-אפ שפיתח טכנולוגיית אבטחה ייחודית להתמודדות עם התקפות של מניעת שירות ונרכש בשנת 2004 על-ידי חברת סיסקו. תחומי המחקר של פרופ' ברמבר-בר מתמקדים ברשתות תקשורת ואבטחת רשתות.

ההרצאה תתקיים ביום שני, 03.07.2017 בשעה 20:00 בחצר "בית קינן", רחוב נתן אלתרמן 51, הרצליה.

ההרצאה פתוחה לקהל הרחב אך מותנית ברישום בקישור הבא-  https://goo.gl/EvzFK6

 

נשמח לראותכם!

 


תאריך 3/07/2017 20:00
כתובת רחוב נתן אלתרמן 51, הרצליה
מיקום בית קינן - בית טבע, סביבה וקהילה
הדפסשלח לחבר
עבור לתוכן העמוד
 הנהלת העירייה - רח' בן גוריון 22, הרצליה 4678525