אפשר לעזור?

קישור לדף הפייסבוק העירוני               קהילה בונה עיר - תוכנית המתאר של הרצליה          

"רפואה תכל'ס" - נושא ההרצאה: "מניעת ניוון המוח המתבגר – העתיד כבר כאן!"

 ""

 

"בית קינן" מתכבד להזמינכם להרצאה נוספת במסגרת סדרת ההרצאות "רפואה תכל'ס".

נושא ההרצאה: "מניעת ניוון המוח המתבגר - העתיד כבר כאן!"

מרצה: פרופ' ניר גלעדי - מנהל המערך הנוירולוגי במרכז הרפואי איכילוב בתל-אביב וראש החוג לנוירולוגיה ונוירוכירורגיה בבית הספר לרפואה באוניברסיטת תל-אביב

 

רקע על המרצה:

פרופ' ניר גלעדי, מנהל המערך הנוירולוגי במרכז הרפואי תל-אביב (איכילוב) וראש החוג לנוירולוגיה ונוירוכירורגיה בבית הספר לרפואה של אוניברסיטת תל אביב.

פרופ' גלעדי חבר בוועדה הרפואית המייעצת שליד עמותת הפרקינסון בישראל וחבר בוועדה העולמית לחקר מחלת הפרקינסון של ארגון הבריאות העולמי.

תחום המחקר של פרופסור גלעדי הוא הפרעות התנועה וזיכרון, השכיחות בגיל המבוגר, תוך מיקוד מחקריו בהבנת מהלך המחלות הניווניות של המח והדרך למניעתן.

בשל האוכלוסייה הייחודית בישראל, מוביל פרופסור גלעדי מחקר חובק עולם בתחום מחלת הפרקינסון והוא פועל ללא לאות לקידום הטיפול המונע במחלת הפרקינסון

 

רקע על ההרצאה-

 

בהרצאתו מסביר פרופ' גלעדי את הבסיס המוחי להתפתחות מחלת אלצהיימר, פרקינסון ודומיהן ומסביר כיצד הרפואה המודרנית יכולה כבר היום לזהות את המחלות כשהן חבויות במח החולים, עשרות שנים לפני שהן מאובחנות קלינית, ואת האסטרטגיה שכבר כאן כיצד לעצור את התפתחות המחלות ולמונען.

הרצאתו מביאה מידע חדש מקדמת המחקר המודרני עם תובנות מעניינות וכן תקווה שמחלות הגיל השלישי, המפחידות את כולנו ומהוות את האפידמיה של המאה הנוכחית, יטופלו כראוי.

 

ההרצאה תתקיים ביום ראשון, 23.07.2017 בשעה 20:00  בחצר "בית קינן", רחוב נתן אלתרמן 51, הרצליה.

ההרצאה פתוחה לקהל הרחב אך מותנית ברישום בקישור הבא- https://goo.gl/Teqkmu

 

 

נשמח לראותכם!

 


תאריך 23/07/2017 20:00
כתובת רחוב נתן אלתרמן 51, הרצליה
מיקום בית קינן - בית טבע, סביבה וקהילה
הדפסשלח לחבר
עבור לתוכן העמוד
 הנהלת העירייה - רח' בן גוריון 22, הרצליה 4678525