אפשר לעזור?

קישור לדף הפייסבוק העירוני               

"בית קינן" מציג: סדרת ההרצאות ״הכל בראש: "כשפוגשים דב ביער - על סטרס, מוח ובני אדם"

 ""

 

"בית קינן" בשיתוף בית הספר ברוך איבצ'ר לפסיכולוגיה, המרכז הבינתחומי הרצליה מתכבדים להזמינכם להרצאתה של ד"ר נועה אלבלדה, ראש תחום נוירו-פדגוגיה, מרכז סגול למוח ותודעה במרכז הבינתחומי הרצליה.

נושא ההרצאה: "כשפוגשים דב ביער - על סטרס, מוח ובני אדם"

תקציר ההרצאה:

אנחנו שומעים הרבה על ההשפעות המזיקות של סטרס, אבל למעשה בלעדיו לא היינו יכולים לשרוד. אז האם סטרס הוא טוב או רע? איך הוא משפיע על המוח והאם אפשר ללמוד לנהל אותו ביעילות על ידי חיזוק המערכות המוחיות שאמורות לווסת אותו? איך סטרס בעוברות ובינקות משפיע על התפתחות המוח לטווח ארוך? והאם יש הבדל באופן בו אנשים ובעלי חיים חווים סטרס? על כל זאת ועוד, בהרצאתה המרתקת של ד"ר נועה אלבלדה.

על המרצה:

ד"ר אלבלדה היא בעלת דוקטורט במדעי המוח מאוניברסיטת תל-אביב. כיום, היא מנהלת את המעבדה לחקר המוח במרכז סגול למוח ותודעה שבמרכז הבינתחומי הרצליה. בנוסף, היא אחראית על פיתוח והפצת התכנים החינוכיים של המרכז ומלמדת קורסים לתואר ראשון בנושא המוח במרכז הבינתחומי הרצליה, באוניברסיטת תל-אביב ובאוניברסיטה הפתוחה. ד"ר אלבלדה מתמחה בהנגשת התובנות העולות ממחקרי מוח עדכניים לקהלים מגוונים הכוללים אנשי מקצוע מתחום החינוך ובריאות הנפש וכן הציבור הרחב.

 

ההרצאה תתקיים ביום חמישי, 03.08.2017 בשעה 20:00 בחצר "בית קינן", רחוב נתן אלתרמן 51, הרצליה.

ההרצאה פתוחה לקהל הרחב אך מותנית ברישום בקישור הבא- https://goo.gl/Vk2Uxh

 

נשמח לראותכם!


תאריך 3/08/2017 20:00
כתובת רחוב נתן אלתרמן 51, הרצליה
מיקום בית קינן - בית טבע, סביבה וקהילה
הדפסשלח לחבר
עבור לתוכן העמוד
 הנהלת העירייה - רח' בן גוריון 22, הרצליה 4678525