אפשר לעזור?

קישור לדף הפייסבוק העירוני               קהילה בונה עיר - תוכנית המתאר של הרצליה          

הרצאה בנושא: "דרוש: רץ עם נשמה" – לאולימפיאדה והר האוורסט כנגד כל הסיכויים

 

 ""

 

"בית קינן" מתכבד להזמינכם להרצאה מרתקת בנושא : "דרוש: רץ עם נשמה" - לאולימפיאדה והר האוורסט כנגד כל הסיכויים.

את ההרצאה יעביר גיא בן דור - עו"ד, רו"ח, יזם חברתי וספורטאי אתגרי. מייסד ומנכ"ל ארגון 180 מעלות - ארגון חברתי לשילוב וקידום אנשים עם מוגבלויות באמצעות פעילות ספורטיבית משותפת.

רקע על ההרצאה:

גיא בן דור ואביו עופר התנדבו ללוות את בזה, עיוור מלידה, שחלם לרוץ וחיפש מישהו לרוץ איתו. המסע הבלתי אפשרי, הפך להתמודדות מלאת השראה בדרך להגשמת החלום: לייצג את ישראל במרתון האולימפי באולימפיאדת בייג'ין ולהגיע אל הר האוורסט.

בעקבות המסע פורץ הגבולות, הקים גיא את 180 מעלות – ארגון פורץ דרך לשילוב, קידום והעצמת אנשים עם מוגבלויות בחברה באמצעות פעילות ספורטיבית בשילוב מתנדבים מלווים - פרויקט אשר זכה להערכתו המיוחדת של נשיא המדינה לשעבר, מר שמעון פרס, אשר הזמין את הקבוצות בהדרכתו של גיא למפגש מיוחד בבית הנשיא.

בהרצאתו משתף גיא בהתמודדות עם הרגעים הקשים, ההתגברות על המכשולים ובניסיון העשיר שרכש באימון וליווי אנשים שנקודת הפתיחה שלהם בדרך אל המטרה נראית בלתי אפשרית.

הרצאה שמעניקה השראה להתמודדות עם משברים, נחישות, מצוינות, הצבת מטרות והגשמת חלומות.

 

רקע על המרצה:

גיא בן דור – מייסד ומנכ"ל ארגון 180 מעלות – ארגון חברתי לשילוב, קידום והעצמת אנשים עם מוגבלויות באמצעות הספורט (www.180sport.org). גיא הוא עו"ד ורו"ח, יזם חברתי, ספורטאי אתגרי, מומחה באימון אנשים עם מוגבלויות ומייסד ענף הריצה וההליכה לאנשים עם מוגבלויות בישראל. במקביל, עוסק גיא בייעוץ וליווי עסקי לחברות ויחידים. גיא משמש כמרצה מוביל בפורומים שונים ומגוונים בנושאי יזמות, מצוינות ומנהיגות, ובשנת 2013 נבחר להיות דובר בכנס TEDx

 

ההרצאה תתקיים ביום רביעי, 23.08.2017 בשעה 20:00 בחצר "בית קינן", רחוב נתן אלתרמן 51, הרצליה.

ההרצאה פתוחה לקהל הרחב אך מותנית ברישום בקישור הבא- https://goo.gl/UCv6hy

 

נשמח לראותכם!

  

 


תאריך 23/08/2017 20:00
כתובת רחוב נתן אלתרמן 51, הרצליה
מיקום בית קינן - בית טבע, סביבה וקהילה
הדפסשלח לחבר
עבור לתוכן העמוד
 הנהלת העירייה - רח' בן גוריון 22, הרצליה 4678525