אפשר לעזור?

קישור לדף הפייסבוק העירוני               קהילה בונה עיר - תוכנית המתאר של הרצליה          

הרצאתו של חנוך בודין - "להפוך את החסרון ליתרון - עם יד אחת"

 ""

 

 

"בית קינן" מתכבד להזמינכם להרצאתו של חנוך בודין - שחיין ישראלי, אלוף פאראלימפי ישראלי, ספורטאי מצטיין ושיאן עולם. זכה ב-8 מדליות אולימפיות מתוכן 2 זהב.

נושא ההרצאה: "להפוך את החסרון ליתרון - עם יד אחת"

רקע על ההרצאה:

"24 ביוני 1982, עוד יום בתוך המלחמה בלבנון, הופך ליום המיוחד שלי. הפגז שקוטע לי את היד במקום, קוטע גם את מהלך חיי והופך אותם על פניהם. אני, חייל צעיר, על סף קורס קצינים, יפה, חזק ומלא בטחון עצמי, מוצא את עצמי זרוק על האדמה הרותחת, מלא בדם, ללא יד ימין ופנים בוערות, זועק מכאבים, יודע שחיי לא יהיו עוד כפי שהיו".

הרצאתו המרתקת של חנוך מלאה הומור ועוסקת בעולמו האישי כמי שנפל לבאר עמוקה ביותר, אך מצא את הדרך לטפס מעלה תוך שהוא הופך את המגבלה למשהו חדש, עצום ומלא סיפוק. כבן להורים ניצולי שואה, ומשפחה של ארבעה בנים, חנוך מביא את המציאות הישראלית, הציונית, העוצמתית, כפי שהיא נראית בעיניים שלו.

 

רקע על המרצה:

חנוך בודין- יליד קנדה, גדל בבאר שבע. לוחם בגולני, שאיבד את ידו בקרב בלבנון, וידע להפוך את חייו לסיפור הצלחה מופתי. חנוך עשה את הקריירה העסקית שלו בשוק ההון בתחום הביטוח, הפנסיה וההשקעות בחברות מובילות כמו: הבנק הבינלאומי, מנורה, מגדל וכלל פיננסים בתפקידי ניהול שונים, בהם גם ניהול כללי. בשנים האחרונות עוסק בעיקר בייעוץ שיווק וביזמות. בימים אלו פרסם את ספרו "להפוך את החסרון ליתרון", בו הוא מתאר את החוויות האישיות שלו החל מהפציעה בצבא, השיקום, המשפחה, כולל גירושיו, והיותו אב לשני בנים בוגרים, שהבכור ביניהם, שירת ביחידה מובחרת. הוא גם משתף מניסיונו בנושאי מנהיגות וניהול, זכייה במדליות במשחקים הפאראלימפיים, ועד חוויותיו מתוכנית הריאליטי "הישרדות הפיליפינים", שבה נטל חלק, והיה לאחד הדמויות המשמעותיות ביותר בתכנית. בשנים האחרונות חנוך מרצה מבוקש בארץ ובעולם.

ההרצאה תתקיים ביום חמישי, 02.11.2017 בשעה 20:00 בחצר "בית קינן", רחוב נתן אלתרמן 51, הרצליה.

ההרצאה פתוחה לקהל הרחב אך מותנית ברישום בקישור -

https://goo.gl/eaKo6T

 

 

 נשמח לראותכם!

 

 


תאריך 2/11/2017 20:00
כתובת רחוב נתן אלתרמן 51, הרצליה
מיקום בית קינן - בית טבע, סביבה וקהילה
הדפסשלח לחבר
עבור לתוכן העמוד
 הנהלת העירייה - רח' בן גוריון 22, הרצליה 4678525