אפשר לעזור?

קישור לדף הפייסבוק העירוני               קהילה בונה עיר - תוכנית המתאר של הרצליה          

"בית קינן" מציג: סדרת ההרצאות ״הכל בראש: "על מוח ורגשות: מהו הסגנון הרגשי שלך והאם אפשר לשנות אותו?"

 ""

 

"בית קינן" בשיתוף בית הספר ברוך איבצ'ר לפסיכולוגיה, המרכז הבינתחומי הרצליה מתכבדים להזמינכם להרצאתה של ד"ר נועה אלבלדה, ראש תחום נוירו-פדגוגיה, מרכז סגול למוח ותודעה במרכז הבינתחומי הרצליה.

נושא ההרצאה: "על מוח ורגשות: מהו הסגנון הרגשי שלך והאם אפשר לשנות אותו?"

תקציר ההרצאה:

לאחר שבמשך שנים רבות חוקרי מוח השאירו את תחום הרגשות לפילוסופים ולפסיכולוגים, חל שינוי ובשנים האחרונות יותר ויותר מחקרי מוח מנסים להבין מהו הבסיס המוחי של קשת הרגשות האנושיים. מסתבר שחלקים נרחבים מהמוח מוקדשים ליצירה ועיבוד של רגשות, מה שמעיד על חשיבות הרגש בחיינו כבני אדם. בהרצאה, נבין למה חוקרי מוח פחדו להיכנס לתחום הרגש ומה גרם להם לשנות את דעתם. כמו כן, נכיר את תאוריית הסגנונות הרגשיים של חוקר המוח ריצ׳י דייוידסון, נראה איך אפשר לזהות את הסגנון הרגשי של כל אחד ואחת מאיתנו ונשאל האם הסגנון הרגשי שלנו הוא קבוע או ניתן לשינוי.

על המרצה:

ד"ר אלבלדה היא בעלת דוקטורט במדעי המוח מאוניברסיטת תל-אביב. כיום, היא מנהלת את המעבדה לחקר המוח במרכז סגול למוח ותודעה שבמרכז הבינתחומי הרצליה. בנוסף, היא אחראית על פיתוח והפצת התכנים החינוכיים של המרכז ומלמדת קורסים לתואר ראשון בנושא המוח במרכז הבינתחומי הרצליה, באוניברסיטת תל-אביב ובאוניברסיטה הפתוחה. ד"ר אלבלדה מתמחה בהנגשת התובנות העולות ממחקרי מוח עדכניים לקהלים מגוונים הכוללים אנשי מקצוע מתחום החינוך ובריאות הנפש וכן הציבור הרחב.

 

ההרצאה תתקיים ביום חמישי, 09.11.2017 בשעה 20:00 בחצר "בית קינן", רחוב נתן אלתרמן 51, הרצליה.

ההרצאה פתוחה לקהל הרחב אך מותנית ברישום בקישור הבא- https://goo.gl/NJn4cn

 

נשמח לראותכם!


תאריך 9/11/2017 20:00
כתובת רחוב נתן אלתרמן 51, הרצליה
מיקום בית קינן - בית טבע, סביבה וקהילה
הדפסשלח לחבר
עבור לתוכן העמוד
 הנהלת העירייה - רח' בן גוריון 22, הרצליה 4678525