אפשר לעזור?

קישור לדף הפייסבוק העירוני               קהילה בונה עיר - תוכנית המתאר של הרצליה          

מפגש מיוחד שיעסוק בנושא העלאת המודעות לתופעת דיכאון אחרי לידה

 ""

 

"בית קינן" מתכבד להזמינכם למפגש מיוחד שיעסוק בנושא העלאת המודעות לתופעת דיכאון אחרי לידה.

את הערב תנחה לימור רובין, בוגרת תואר שני בממשל-שיווק פוליטי ופעילה חברתית, אשר לקחה על עצמה לקדם את המודעות לנושא חשוב זה.

המפגש יחל עם סיפורה האישי של אם שחוותה דיכאון לאחר לידה, בהמשך, תעלה פסיכולוגית ותרחיב על הנושא ולקראת סיום תעלה סטנדאפיסטית שתחתום את הערב בנימה אופטימית ותדאג שנצא עם חיוך על הפנים.

במפגש ייקחו חלק שלוש נשים:

-         ליבי דביר - אם לשני ילדים, דולה לאחר לידה מטעם מכללת רידמן ואקטיביסטית להעלאת המודעות לדיכאון לאחר לידה. במפגש, ליבי תספר את סיפורה האישי ״מחולשה לעוצמה״, התקופה בה חוותה דיכאון אחרי לידה, על הקושי והאתגרים, איך זה השפיע על הזוגיות והמשפחה, על הרגע בו נתבשרה שחברתה הטובה התאבדה לאחר שגם היא סבלה מהתופעה.

-         ד"ר שרון בן רפאל - פסיכולוגית קלינית מומחית, בעלת ניסיון במרפאות ובתי חולים מובילים בארץ ובארה"ב. מומחית בטיפול בנשים בהריון ואחרי לידה. עבדה כפסיכולוגית וחוקרת בבריאות הנפש לאישה באיכילוב וכעת מייעצת להם במחקרים בתחום. מלמדת אנשי מקצוע מהתחום הטיפולי במסגרות שונות ומרצה בנושא זה בכנסים פסיכולוגים ורפואיים בארץ ובחו"ל. כמו כן מקדמת את הנושא במדיה הציבורית כדי להביא למודעות ציבורית גדולה יותר. במפגש, תסביר ד"ר בן רפאל על חרדה, תסמינים מרכזיים של דיכאון אחרי לידה, השלכות (על הבית, על הזוגיות, על העבודה..), דרכי טיפול וכיצד ניתן להכין את עצמך מראש.

-         מורן אזערי - שחקנית, סטנדאפיסטית ובלוגרית לשעבר ('החיים על פי מורן' מיינט). יוזמת המופע ״בנות עם ביצים״ אשר עוסק בזוגיות,  הורות,  ילדים ומה (שכבר לא נשאר) ביניהם.

ההרצאה תתקיים ביום חמישי, 15.2.2018 בשעה 20:15 בתוך מבנה "בית קינן", רחוב נתן אלתרמן 51, הרצליה.

ההרצאה פתוחה לקהל הרחב אך מותנית ברישום בקישור הבא-  https://goo.gl/vFe6ot

וקבלת מייל על אישור ההשתתפות במפגש.

 

שימו לב: ההרצאה מתקיימת בתוך הבית. מספר המקומות מוגבל ולכן ההגעה למפגש מותנית בקבלת אישור השתתפות במייל.

 

נשמח לראותכם!


תאריך 15/02/2018 20:15
כתובת רחוב נתן אלתרמן 51, הרצליה
מיקום בית קינן - בית טבע, סביבה וקהילה
הדפסשלח לחבר
עבור לתוכן העמוד
 הנהלת העירייה - רח' בן גוריון 22, הרצליה 4678525