אפשר לעזור?

קישור לדף הפייסבוק העירוני               

"בית קינן" מציג - המופע המוזיקלי "שמרי את הריקוד האחרון עבורי"

 ""

 

"בית קינן" מתכבד להזמינכם למופע המוזיקלי "שמרי את הריקוד האחרון עבורי" – טיול נוסטלגי אשר כולל את מיטב שירי שנות השישים והשבעים והסיפורים המאלפים שמאחוריהם. מסע אל השירים, הסיפורים, הקטעים והראיונות הנדירים מאחוריהם, בליווי הוידאו קליפים המקוריים.

מנחה: חנן דרורי - סמנכ"ל הייטק לשעבר שהמציא את עצמו מחדש והפך את שנות השישים למרכז חייו.

רקע על המופע:

שירי שנות השישים נחשבים לנוסטלגיה מופלאה עם המוזיקה והמלל שלהם, אולם כאשר הסיפור מאחורי יצירת השיר מלא באסוציאציות מיוחדות, העונג בשמיעתו עולה בכמה מונים. כמו למשל, מיהי אותה דיאנה אלמונית בשירו של פול אנקה, למה ועל מי נכתב השיר "נעלי הזמש הכחולות" [Blue suede shoes], למה כתב פול מקארטני מהחיפושיות  את השיר "שיהיה" [Let it be]? מדוע איימו באלימות פיזית על פול מקארטני  לאחר שכתב את השיר "היי ג'וד"? ועוד ועוד.

הציבור מוזמן לקחת חלק בערב נוסטלגי אשר כולל את מיטב שירי שנות השישים והשבעים והסיפורים המאלפים שמאחוריהם. מסע אל השירים, הסיפורים, הקטעים והראיונות הנדירים מאחוריהם, בליווי הוידאו קליפים המקוריים.

רקע על המרצה:

חנן דרורי - בוגר תואר ראשון (BSc) ותואר שני (MSc) בהנדסת אלקטרוניקה ומחשבים. בוגר תואר שני במנהל עסקים (EMBA) מאוניברסיטת תל-אביב. בעברו סמנכ"ל חברת הייטק ישראלית.

תוך כדי עבודתו ובזמנו הפרטי החל חנן לממש את אהבת נעוריו, מוזיקת שנות השישים וביחד עם ניצול הידע הרחב שלו במחשבים וגרפיקה ממוחשבת החל לבנות אוסף של וידאו קליפים עצום שגדל עם השנים והיום באמתחתו כ- 12,000 קליפים.

בשנת 2016 עזב חנן את עבודתו כסמנכ"ל והחל להשקיע את זמנו ומרצו בהרצאות מוזיקליות על שנות השישים והרקדות ריקודים סלוניים. כל פעילותו של חנן היום מרוכזת סביב אוסף הוידאו קליפים העצום שאותו הוא ממשיך להעשיר ולשפר על מנת להעביר חוויה בלתי נשכחת עם כל הסיפורים שמאחורי השירים.

המופע המוזיקלי יתקיים ביום שני, 15.10.2018 בשעה 20:00 בחצר "בית קינן", רחוב נתן אלתרמן 51, הרצליה.

האירוע פתוח לקהל הרחב אך מותנה ברישום בקישור הבא- https://goo.gl/TJb5Mh

 

נשמח לראותכם!


תאריך 15/10/2018 20:00
כתובת רחוב נתן אלתרמן 51, הרצליה
מיקום בית קינן - בית טבע, סביבה וקהילה
הדפסשלח לחבר
עבור לתוכן העמוד
 הנהלת העירייה - רח' בן גוריון 22, הרצליה 4678525