אפשר לעזור?

קישור לדף הפייסבוק העירוני               קהילה בונה עיר - תוכנית המתאר של הרצליה          

"מערכת החינוך בהרצליה מעוררת התפעלות"

עיריית הרצליה היא המועמדת היחידה של מחוז תל אביב לפרס החינוך היישובי, והשבוע ביקרו בה חברי ועדת הפרס
25/12/2013
"מערכת החינוך בהרצליה מעוררת התפעלות" (הגדל)


ועדת פרס החינוך היישובי ביקרה ביום שלישי השבוע בהרצליה והתרשמה מהעשייה החינוכית הרבה המתבצעת בעיר.

 

הירשמו
לדיוור הישיר

   

הצטרפו
לפייסבוק העירוניעיריית הרצליה היא המועמדת היחידה של מחוז תל אביב לפרס החינוך היישובי תשע"ג, וזאת לאור הישגיה של מערכת החינוך העירונית. הרצליה עברה בהצלחה את השלב הראשון, ועתה חברי ועדת הפרס מסיירים ביישובים שהעפילו לשלב השני.

במהלך הביקור הוצגו בפני ועדת הפרס הישגי מערכת החינוך בעיר, וחברי הוועדה הביעו את הערכתם והתפעלותם מהעשייה החינוכית בעיר. כמו כן הם ציינו כי הם רואים בהרצליה מועמדת ראויה לפרס החינוך היישובי.

ראש עיריית הרצליה, משה פדלון, קיבל את חברי הוועדה וציין בפניהם כי "הרצליה לא רק 'מדברת' חינוך, היא גם עושה ופועלת, כדי שזה אכן יקרה, וההוכחה הטובה ביותר לכך נמצאת בספר התקציב. ממנו עולה, כי ההשקעה שלנו בחינוך, מתוך עוגת התקציב העירונית הכוללת, היא לא פחות מ-40 אחוז".

"אבל זה לא מספיק", הוסיף פדלון. "להשקעה העצומה שלנו צריך להוסיף את המחויבות האדירה שלי, כראש העירייה, ושל הנהלת העיר. מחויבות לקדם, לפתח ולטפח את מערכת החינוך העירונית, שתפעל בסטנדרטים הגבוהים ביותר".

פרס החינוך היישובי מוענק ליישובים וערים על פי מספר קריטריונים, בהם: מידת התמיכה האישית של ראש הרשות ושל מנהל חינוך היישובי בנושאי חינוך ותרבות; הפעלת מסגרות ופעילויות תרבות כמו חינוך בלתי פורמלי, פעילות פנאי וספורט, תמיכה בהפעלת תנועות נוער, הפעלת ספריות; ביצוע תוכניות עבור אוכלוסיות בעלות צרכים ייחודיים; טיפוח צוותי הוראה; הפעלת בקרה והערכה על תוכניות החינוך ברשות ועוד.

 


 

בתמונה: משה פדלון, ראש עיריית הרצליה, בפני ועדת פרס החינוך היישובי
צילום: ג'קי רבינוביץ

עבור לתוכן העמוד
 הנהלת העירייה - רח' בן גוריון 22, הרצליה 4678525