אפשר לעזור?

קישור לדף הפייסבוק העירוני               קהילה בונה עיר - תוכנית המתאר של הרצליה          

גם השנה בפסגת הניהול הפיננסי: עיריית הרצליה זכתה ב-AAA הדירוג הגבוה ביותר לאיתנות ויציבות פיננסית

חברת הדירוג הבינלאומית מציבה את עיריית הרצליה בפסגת התאגידים החזקים בישראל
21/01/2014
גם השנה בפסגת הניהול הפיננסי: עיריית הרצליה זכתה ב-AAA הדירוג הגבוה ביותר לאיתנות ויציבות פיננסית (הגדל)

 

ראש העירייה, משה פדלון: "הנהנים העיקריים הם תושבי העיר, שבזכות החוסן הכלכלי יכולים לקבל מגוון רחב של שירותים ברמה הגבוהה ביותר".

 

הירשמו
לדיוור הישיר

   

הצטרפו
לפייסבוק העירוניהאיתנות והיציבות הפיננסית של הרצליה נשמרות גם השנה: חברת הדירוג S&P העניקה לעירייה דירוג AAA ובכך מציבה אותה בפסגת התאגידים החזקים בישראל. ברמה המוניציפלית, רק לתל אביב הוענק דירוג דומה.

איתנות ויציבות פיננסית נקבעות, בין היתר, על בסיס מיצוי ההכנסות העצמיות, הקפדה על התקציב, תכנון אסטרטגי פיננסי, ניהול פיננסי תקין ובר קיימא ועוד. דירוגה של עיריית הרצליה משקף, בין היתר, את מיקומה וחשיבותה בכלכלת מדינת ישראל, עצמאותה ואיתנותה הפיננסית של הרשות, כפי שהדבר בא לידי ביטוי במינוף נמוך יחסית וביכולת הרשות לייצר מקורות פנויים. חברת S&P היא מחברות הדירוג המובילות בעולם לדירוג פיננסי של ישויות כלכליות.


בשנים האחרונות עברה עיריית הרצליה מהפכה כלכלית, במסגרתה שופרו הביצועים התקציביים שלה, הן בצד ההכנסות והן בצד ההוצאות, דבר שהעמיד אותה בפסגת הניהול הפיננסי של השלטון המקומי בישראל.

ראש עיריית הרצליה, משה פדלון: "הדירוג הגבוה של הרצליה הוא תוצאה ישירה של תכנון תקציב וניהול כספים מחושב, שקול ומקצועי, של הנהלת העיריה ועובדיה, ובראשם מנכ"ל העירייה, יחיעם השמשוני, ומנהל הכספים הראשי, גולן זריהן. הנהנים העיקריים מכך הם תושבי העיר, שבזכות החוסן הכלכלי והתקציב המאוזן, יכולים לקבל מגוון רחב עוד יותר של שירותים, ברמה הגבוהה ביותר".

רו"ח גולן זריהן, מנהל הכספים הראשי של עיריית הרצליה: "התוצאות המצוינות הן פועל יוצא של עבודה קשה והתמדה. האיתנות הפיננסית טובה לתושבים, לעובדים ולכל המעורבים בעבודת העירייה".

 

עבור לתוכן העמוד
 הנהלת העירייה - רח' בן גוריון 22, הרצליה 4678525