אפשר לעזור?

קישור לדף הפייסבוק העירוני               קהילה בונה עיר - תוכנית המתאר של הרצליה          

כחלק משיתוף הפעולה בין עיריית הרצליה לוועד ההורים תוקם ועדת היגוי עירונית לחינוך

ראש העירייה, משה פדלון: "החינוך נמצא בראש סדר העדיפויות העירוני.
יימשך שיתוף הפעולה בין העירייה וועד ההורים העירוני"
11/02/2014
כחלק משיתוף הפעולה בין עיריית הרצליה לוועד ההורים תוקם ועדת היגוי עירונית לחינוך (הגדל)


יימשך שיתוף הפעולה בין עיריית הרצליה וועד ההורים העירוני, כך סוכם במפגש שקיים ראש עיריית הרצליה, משה פדלון, עם נציגות ועדי ההורים הפועלים בעיר.

"החינוך וההתחדשות העירונית עומדים בראש סדר העדיפויות שלי", אמר פדלון. "אני מאמין בשיתוף פעולה שיאפשר הגשמה של מטרות אלה. דלתי פתוחה ואני מאמין שלהורים חלק חשוב במערכת החינוך".


 

הירשמו
לדיוור הישיר

   

הצטרפו
לפייסבוק העירוניבמפגש הביע ראש העיר את מחויבותו לקידום ושיפור מערכת החינוך וחזר על כוונתו להפוך את הרצליה לעיר אוניברסיטאית ולחזק את הקשר בין המרכז הבינתחומי לבתי הספר בעיר.

המפגש התקיים ביום ראשון במשרדו של ראש העירייה, משה פדלון, בהשתתפות סמנכ"ל העירייה, ראש אגף החינוך, ד"ר אבי בנבנישתי וצוותו, חברי מועצה ופורום רחב של ועד הורים עירוני כולל נציגי וועד ההורים של גני הילדים, בתי הספר היסודיים, חטיבות, תיכוניים וחינוך מיוחד.

יו"ר ועד הורים עירוני, ד"ר ניסן משכיל, הציג את מחויבויות הוועד לייצג את כל הורי העיר ולפעול לשיפור החינוך ולמעורבות ההורים בחינוך הפורמלי והלא פורמלי. ראש ועד ההורים ביקש להעמיק את הקשר עם העירייה וכן ביקש לשתף יותר את ההורים בתוכניות העירייה. לדבריו: "אין חינוך ללא ההורים, מעורבותם ממנפת הישגים. אנו מבקשים להיות מעורבים בחייהם של הלומדים".

במפגש הזמין ראש העירייה את נציגי ההורים להצטרף לקבוצות העבודה של העירייה לטיפול וקידום נושא החינוך וכן סוכמו נוהלי עבודה של נציגות הוועד העירוני בנושאים השונים מול גורמי העירייה, בראשות סגנית ראש העירייה לחינוך, איה פרישקולניק.

תוקם ועדת היגוי חינוך עירונית שמטרתה לעדכן את החזון ותוכנית החינוך העירונית בראשות סגנית ראש העירייה לחינוך, איה פרישקולניק, ראש אגף החינוך, ד"ר אבי בנבנישתי, נציגות מנהלים, מומחי חינוך ונציגות ועד ההורים העירוני.

עוד הוחלט כי תתקיים פגישה משותפת בנושא גני הילדים וכן פגישה של נציגי העירייה ונציגי ההורים עם משטרת ישראל לבחינת דרכים לשיפור האקלים העירוני.

 

 

עבור לתוכן העמוד
 הנהלת העירייה - רח' בן גוריון 22, הרצליה 4678525