אפשר לעזור?

קישור לדף הפייסבוק העירוני               

תלמידי יד גיורא אירחו לביקור גומלין את תלמידי ביה"ס הדרוזי בפקיעין

הקשר עם ביה"ס הדרוזי בפקיעין החל בטיול השנתי שהתקיים בחודש דצמבר
18/03/2014
תלמידי יד גיורא אירחו לביקור גומלין את תלמידי ביה"ס הדרוזי בפקיעין (הגדל)


תלמידי חטיבת הביניים יד גיורא אירחו לאחרונה את תלמידי שכבת ז' מבי"ס דרוזי בפקיעין, וזאת כחלק כחלק מהחזון של החטיבה "מצוינות ומצפוניות" ונועד לחשוף את התלמידים למגזרים השונים בחברה הישראלית ולאפשר להם היכרות עם ה"אחר", פיתוח סובלנות וקבלה.

הירשמו
לדיוור הישיר

   

הצטרפו
לפייסבוק העירוניהביקור החל בארוחת בוקר משותפת. בהמשך התקיימו פעילויות מגוונות ביניהן: פעילות בגרפיקה ממוחשבת של יצירת כרזה בפוטושופ בנושא סובלנות, ראיונות רדיו הדדיים שהתקיימו באולפן הרדיו של החטיבה, פעילות קולנוע בנושא סובלנות וקבלת האחר, פעילות בפארק הרצליה בנושא שלולית החורף, פעילויות ספורט וניווט, ניסויים מדעיים שהתקיימו במעבדה במרכז המדעים. הבוקר הסתיים בסיור בעיר ובהבטחה להמשך שמירה על קשר.

הקשר עם ביה"ס הדרוזי בפקיעין החל בטיול השנתי שהתקיים בחודש דצמבר. תלמידי שכבת ז' של חט"ב יד גיורא התארחו בביה"ס הדרוזי בפקיעין, שם זכו לקבלת פנים יפה שהחלה בארוחת בוקר, בהמשך התקיימו מפגשים ופעילויות משותפות בין התלמידים שהסתיימו בסיור מודרך בפקיעין.

שיתוף פעולה נוסף מתקיים בין תלמידי שכבת ט' בחטיבת יד גיורא ותלמידי שכבת ט' מביה"ס הערבי ביפו, עירוני ל"ב. שיתוף פעולה זה נוצר סביב לימוד משותף של המחזמר "סיפור הפרברים" במסגרת לימודי האנגלית. בשני בתי הספר נלמד המחזמר בשיטת הוראה מבוססת פרויקטים. תלמידי עירוני ל"ב ביקרו בשבוע שעבר בחטיבת יד גיורא. בביקור שולבו משחקי היכרות מגוונים ופעילות משותפת על המחזמר. בהמשך יצרו התלמידים במשותף תפאורה שקשורה ל"סיפור הפרברים".

הביקור הסתיים בפעילות ספורטיבית בהנחיית המש"צים של חטיבת יד גיורא. בחודש הבא מתוכנן ביקור גומלין של תלמידי חטיבת יד גיורא ביפו.

 


 

מצ"ב תמונה משיעור משותף במדעים

צילום: עיריית הרצליה

עבור לתוכן העמוד
 הנהלת העירייה - רח' בן גוריון 22, הרצליה 4678525