אפשר לעזור?

קישור לדף הפייסבוק העירוני         קבילה בונה עיר - תוכנית המתאר של הרצליה      צלילי קיץ 2019 - צפו בתוכנייה

חגיגת פורים מרהיבה בהרצליה עם אגדות הילדים - אלפים חגגו בהרצליה בעדלאידע הראשונה בתולדות העיר

זה היה פורים מהאגדות עם מיצגי ענק, תהלוכה של ילדי בתי הספר,
מתחמי הפעלות והופעות של כנסיית השכל ומשה דץ
17/03/2014
חגיגת פורים מרהיבה בהרצליה עם אגדות הילדים - אלפים חגגו בהרצליה בעדלאידע הראשונה בתולדות העיר (הגדל)


קרנבל צבעוני תוסס ומלא שמחה - כך נראה מרכז הרצליה ביום ראשון השבוע, בעדלאידע המרהיבה שצעדה ברחובות, ולצידה אלפי ילדים, צעירים ומבוגרים שהגיעו לצפות בה בשלל תחפושות שהשלימו את האווירה הססגונית. 


הירשמו
לדיוור הישיר

   

הצטרפו
לפייסבוק העירוניזו אכן הייתה עדלאידע מהאגדות, שאפילו מזג האוויר נכנע לה. ילדי בתי הספר בעיר, מלווים במיצג ענק, צעדו ברחובות המובילים מגן בן שפר ועד שער העיר כשהם מחופשים לגיבורי אגדות הילדים המוכרות כגון סינדרלה, שלגיה, מלך האריות, החלילן מהמלין, ספר הג'ונגל ואלאדין. לאורך המסלול הילדים גם ביצעו תרגילים והוכיחו יכולת ספורטיבית מרשימה. 

את התהלוכה הוביל ראש העירייה, משה פדלון, שהגיע מחופש לפיטר פן, הילד הנצחי. 

בהמשך נהנו הילדים ממגוון מופעים ופעילויות ברחבת יד לבנים, בהם מתחמי מתנפחים, הפעלות, תזמורות, ריקודים. ב"שער העיר" נערכו הופעות של כנסיית השכל ושל משה דץ.

הקהל הרב שזרם למרכז העיר לא נשאר מאחור ורבים הגיעו כשהם מחופשים בשלל תחפושות צבעוניות, ותרמו לאווירה הססגונית והעליזה של החג.

אורחים מיוחדים בעדלאידע היו כ-200 ילדים מאזור הדרום, שראש העיר הזמין כדי שייהנו מאווירת החג לאחר ימי הרקטות שנורו על יישוביהם.

לאורך כל משך הפעילות נשמרו הסדר והארגון, כאשר התושבים נשמעו להוראות של כוחות המשטרה והפקחים הרבים שהתפרשו בכל הצירים והבטיחו את קיום האירועים הרבים.

משה פדלון, ראש העירייה, אמר לאחר האירוע: "שמחתי לראות את האושר על פניהם של הילדים שיכלו לחגוג את פורים קרוב לבית ובנוחות. בכוונתי להפוך את העדלאידע למסורת בהרצליה, לטובת כלל תושבי העיר".

 


תמונות מהאירוע

צילומים: ג'קי רבינוביץ

 

 

 

 

 

 

 

 

 
אורחים מיוחדים בעדלאידע היו כ-200 ילדים מאזור הדרום

 

הופעה של כנסיית השכל

 

עבור לתוכן העמוד
 הנהלת העירייה - רח' בן גוריון 22, הרצליה 4678525