אפשר לעזור?

קישור לדף הפייסבוק העירוני               קהילה בונה עיר - תוכנית המתאר של הרצליה          

הפקקים בעיר - בשל תפקוד לקוי של רמזורי מע"צ

במכתב למנכ"ל נתיבי ישראל כתבה מ"מ וסגנית ראש העירייה, מאיה כץ: אבקש את התערבותך המיידית ... על מנת למנוע מצבים של 'מצור' על תושבי הרצליה"
8/04/2014
הפקקים בעיר - בשל תפקוד לקוי של רמזורי מע"צ (הגדל)


תקלות חמורות שאירעו בשבוע האחרון במערכת הרמזורים במחלף הסירה – כביש 2, הנמצא באחריות חברת "נתיבי ישראל" (לשעבר מע"צ), גרמו לפקקים חמורים בשעות השיא בבוקר ואחר הצהריים, ביציאה מהעיר הרצליה לכביש 2 ולמערב העיר ובכלל זה, בדרכי הגישה לאזור התעשייה. הפקקים הללו שיבשו את התנהלות התושבים ועובדי אזור התעסוקה ועוררו זעם רב בקרב התושבים.


הירשמו
לדיוור הישיר

   

הצטרפו
לפייסבוק העירוני


 

מ"מ וסגנית ראש עיריית הרצליה, מאיה כץ, פנתה השבוע במכתב דחוף לשי ברס, מנכ"ל חברת "נתיבי ישראל", בו ציינה כי "הרמזור מתפקד כצומת "מאסטר", שמערכת הרמזורים בצירי הגישה הראשיים של הרצליה - שד' שבעת הכוכבים ממזרח ושד' אבא אבן במערב - מחוברת אליו. לאור זאת, כל תקלה בצומת מחלף הסירה משליכה ישירות על מערכת הרמזורים של הרצליה.

"ככל שבדקנו מולכם", הוסיפה כץ, "ביום רביעי בלילה (2/4/14) אנשיכם החליפו את המנגנון בצומת מחלף הסירה. לצערנו, החלפת המנגנון לא תואמה עם צוות הרצליה, וכך החלה שרשרת תקלות במשך השבוע האחרון, שגרמה לפקקים ארוכים מאוד בעיר. לאחר בירור מול הגורמים בחברה, נמסר כי הנכם מטפלים בתקלה. אלא, שביום ראשון, ביום שני וביום שלישי (6-8/4/14) התקלות נמשכו. בבירור נוסף עם אנשיכם ובהתערבות משטרת ישראל, נמסר כי איתרתם את התקלה בחיווט במנגנון מחלף הסירה והתקלה טופלה".

בסיום מכתבה כתבה כץ: "אבקש את התערבותך המיידית על מנת שתקלות כאלו לא יישנו וכי ייעשה תיאום ושיתוף פעולה בינינו על מנת למנוע מצבים של 'מצור' על תושבי הרצליה, כפי שהיה בימים האחרונים וכדי להבטיח מתן שירות מהיר בזמן אמת."

עבור לתוכן העמוד
 הנהלת העירייה - רח' בן גוריון 22, הרצליה 4678525