אפשר לעזור?

קישור לדף הפייסבוק העירוני               קהילה בונה עיר - תוכנית המתאר של הרצליה          

עיריית הרצליה נותנת כלים מקצועיים לבעלי עסקים

קיימה כנס, בשיתוף בנק הפועלים, ליזמים ובעלי עסקים בעיר
31/03/2014
עיריית הרצליה נותנת כלים מקצועיים לבעלי עסקים (הגדל)


כ-100 יזמים ובעלי עסקים מרחבי הרצליה השתתפו בכנס לעסקים קטנים שיזם המרכז לפיתוח עירוני בעיריית הרצליה, בשיתוף בנק הפועלים. הכנס נועד לתת למשתתפים כלים מקצועיים לקידום העסק שלהם. וכך, במהלך המפגש ישבו יחד סוחרים ממרכז העיר, בעלי עסקים ממערב העיר, כמו גם עצמאים רבים העובדים מהבית.

 

הירשמו
לדיוור הישיר

   

הצטרפו
לפייסבוק העירוני


 

את הכנס פתח ראש העירייה משה פדלון, אשר הדגיש את חשיבותם של העסקים הקטנים לכלכלת העיר והבטיח את המשך ההשקעה בהם. פדלון הבהיר כי מקור הפיתוח של העסקים הוא ההתחדשות העירונית שנמצאת בתנופה וציין בגאווה את הרחבת הפעילות של המרכז לפיתוח עירוני, המסייע גם למרכזים המסחריים בשכונות בנוסף על מרכז העיר.

מאיה כץ, מ"מ וסגנית ראש העירייה, תיארה את היריעה הרחבה של הפעילות לקידום העסקים בעיר, באמצעות המרכז לפיתוח עירוני האמון על פיתוח מרכז העיר, ומינהלת אזור התעשייה.

יפעת ליברמן, מנהלת המרכז לפיתוח עירוני, תיארה את ערוצי הפיתוח של מרכז העיר, כולל הפיתוח הפיסי, הכלכלי והתוכני, כמו גם את הכלים המקצועיים העומדים לרשות בעלי העסקים בעיר - ייעוץ מקצועי ראשוני, פלטפורמה שיווקית חינמית באינטרנט, היכללות בכרטיס הטבות ועוד.

 


 

בתמונה: משה פדלון, ראש עיריית הרצליה (ראשון מימין) שרית בן נתן, מנהלת אזור השרון בבנק הפועלים, יפעת ליברמן, מנהלת המרכז לפיתוח עירוני ומאיה כץ, מ"מ וסגנית.
ראש העירייה צילומים: ג'קי רבינוביץ
 

עבור לתוכן העמוד
 הנהלת העירייה - רח' בן גוריון 22, הרצליה 4678525