אפשר לעזור?

קישור לדף הפייסבוק העירוני               קהילה בונה עיר - תוכנית המתאר של הרצליה          

מעל 30 אלף איש חגגו אמש את יום העצמאות במרכז העיר הרצליה | צפו בכל התמונות ←

מהמשטרה נמסר כי מדובר בשיא של חוגגים לעומת שנים קודמות
6/05/2014
מעל 30 אלף איש חגגו אמש את יום העצמאות במרכז העיר הרצליה | צפו בכל התמונות ← (הגדל)


יותר מ-30 אלף איש חגגו את יום העצמאות ה-66 במרכז הרצליה ונהנו מהופעות זמר, מחול, זיקוקי דינור ועוד. מהמשטרה נמסר כי מדובר בשיא של חוגגים לעומת שנים קודמות. 


הירשמו
לדיוור הישיר

   

הצטרפו
לפייסבוק העירוניבבמה המרכזית נהנה הקהל מהופעותיהם של דודו אהרון ועברי לידר, מהופעותיהן של להקת המחול "שבעת הכוכבים", להקת התיאטרון העירוני "על הבמה", מגמות מחול ועוד, וכמובן זיקוקי הדינור המרהיבים.

  


במסגרת האירועים שערכה מחלקת התרבות בעיריית הרצליה, הוצבו במרכז העיר, נוסף על הבמה המרכזית, במות שהעלו מופעים מגוונים במתחמים שונים: "בימת הילדים", "בימת נוער", "שרים עצמאות" ו"בימת מסורת".

ראש עיריית הרצליה, משה פדלון, ערך בעיר סיורים ברחבי העיר יחד עם מפכ"ל משטרת ישראל, רב ניצב יוחנן דנינו. משה פדלון בירך את התושבים בברכת חג שמח ומסר כי הוא מודה לצוותים המקצועיים של העירייה, שפעלו ללא לאות להפקת סדרת אירועי חג משמחים ובטוחים לתושבי העיר ומבקריה.

למחרת, ביום העצמאות עצמו, התקיים משט חגיגי במרינה שעמד בסימן הצדעה לחיל הים. לפני המשט נשא ראש העירייה, משה פדלון דברי הוקרה למר אלי לנדאו, ראש עיריית הרצליה לשעבר, על תרומתו להקמת המרינה. בפארק הרצליה נהנו הורים וילדים מהעפיפויניאדה, בה  הופרחו מאות עפיפונים, ושערי מוזיאון "בית ראשונים" היו פתוחים לרגל התערוכה "סוקולוב 46497". 

תמונות ממגוון אירועי יום העצמאות

צילומים: ג'קי רבינוביץ

עבור לתוכן העמוד
 הנהלת העירייה - רח' בן גוריון 22, הרצליה 4678525