אפשר לעזור?

קישור לדף הפייסבוק העירוני               קהילה בונה עיר - תוכנית המתאר של הרצליה          

אלפי חובבי כדורסל כבר נרשמו ל'סטריטבול' הרצליה

הסטריטבול, שייערך בספורטק בין התאריכים 22-24.5,
נבחר לאירוע שיחתום את שבוע הספורט של ישראל. ההרשמה נמשכת עד ה-19.5
11/05/2014
אלפי חובבי כדורסל כבר נרשמו ל'סטריטבול' הרצליה (הגדל)


סטריטבול הרצליה, אירוע הכדורסל הגדול שכבר הפך למסורת, חוגג השנה "בר מצווה" ונבחר לחתום את שבוע ספורט ישראל 2014 של משרד התרבות והספורט. טורניר הסטריטבול ייערך במתחם הספורטק בהרצליה בין התאריכים 22-24 במאי. 

 

הירשמו
לדיוור הישיר

   

הצטרפו
לפייסבוק העירוניאלפי חובבי כדורסל נרשמו מראש והם ישתתפו במאות משחקים במהלך שלושת ימי הטורניר. ההרשמה נסגרת ביום שני ה 19.5.14.

בעוד שמשחק כדורסל נמשך 40 דקות, לסטירטבול חוקים משלו והמשחק נמשך 15 דקות בלבד, כאשר בכל קבוצה יש 3 או 4 שחקנים. המשתתפים בטורניר "סטריטבול הרצליה" יחולקו ל- 15 קטגוריות שונות, החל מילדים וילדות בכיתה ד', בני נוער ובוגרים עד גיל 50. במקביל, יתקיימו טורניר סטירבול על כיסאות גלגלים וטורניר של קבוצות בחברות המובילות במשק.

לימור לבנת, שרת התרבות והספורט אמרה לקראת האירוע: "אחד מיעדיו של משרד הספורט הינו קידום הספורט העממי בישראל והגדלת מספר הספורטאים החובבנים במגוון אירועים וענפי ספורט. אני שמחה לפתוח את טורניר הסטריטבול, שקיומו הפך למסורת, ומזמינה את כולם להשתתף באירוע ספורטיבי וססגוני זה ולהיות חלק מהספורט העממי בישראל".

משה פדלון, ראש עיריית הרצליה, אמר: "אנו בהרצליה, כעיר שוחרת בריאות, מרבים להציע לתושבים פעילויות ואירועים שיעודדו אותם לעסוק בספורט. הסטריטבול הוא חלק מהמאמץ העירוני ומביא בפנינו מגוון משחקי כדורסל המשלבים נערים ומבוגרים וכן בעלי מוגבלות. מה גם שההשתתפות בו מוקדשת למטרה יפה, סיוע לאגודה למלחמה בסרטן". 

יוסי חכם, מנכ"ל עמותת בני הרצליה, אומר: "סטריטבול הרצליה זה חגיגה כדורסל שבה נוטלים חלק הציבור הרחב".

הקבוצות המנצחות בגמר זוכות בפרסים. חלק מההכנסות מהרישום לסטריטבול הרצליה הינן קודש לפעילות האגודה למלחמה בסרטן. כתובת אתר התחרות: STBALL.CO.IL.
 

עבור לתוכן העמוד
 הנהלת העירייה - רח' בן גוריון 22, הרצליה 4678525