אפשר לעזור?

קישור לדף הפייסבוק העירוני               קהילה בונה עיר - תוכנית המתאר של הרצליה          

גליל ים: הצלחה למכרז להשכרה לטווח ארוך

ראש עיריית הרצליה, משה פדלון: "יחידות הדיור להשכרה שיוקצו לתושבי העיר,
במחיר מפוקח, יהוו מנוף להשאיר בעיר את דור ההמשך"
20/05/2014
גליל ים: הצלחה למכרז להשכרה לטווח ארוך (הגדל)


הצלחה למדיניותו של ראש עיריית הרצליה, משה פדלון, המעודדת בנייה המיועדת לשכירות לטווח ארוך, ובכך להקל על השוכרים. שבע הצעות הוגשו למכרז הראשון לבניית דיור להשכרה ארוכת טווח, והזוכה בו היא חברת אפריקה ישראל.


 

הירשמו
לדיוור הישיר

   

הצטרפו
לפייסבוק העירונימדובר ב-215 דירות שישווקו בפרויקט, כאשר העירייה רשאית להקצות 75 דירות נוספות, המהוות 30% מסך הדירות, במחיר מפוקח ומוזל עבור תושבי הרצליה. כמו כן חשוב לציין כי בעקבות מאמציו של ראש עיריית הרצליה, הורחבו הקריטריונים להגדרה של "זוגות צעירים" כך שנכללים בה גם משפחות שבראשן עומד הורה עצמאי, שבהן גילו של לפחות אחד מבני הזוג נמוך מ-40, זוגות ידועים בציבור, זוגות חד מיניים ויחידים שגילם נמוך מ-40.

בעקבות הצלחת המכרז פנה ראש העירייה לשרי האוצר והשיכון להרחבת הפרויקט ובניית מאות יחידות דיור להשכרה בעתודות הקרקע השייכות למדינה.

משה פדלון, ראש עיריית הרצליה, בירך על הצלחת המכרז ואמר "אני רואה את תוכנית גליל ים בראייה חברתית, מעבר להיבט הכלכלי, ושמח על ההתקדמות בה. יחידות הדיור להשכרה שיוקצו לתושבי העיר, במחיר מפוקח, יהוו מנוף להשאיר בעיר את דור ההמשך וליצור כאן קהילה צעירה ומשגשגת".

עבור לתוכן העמוד
 הנהלת העירייה - רח' בן גוריון 22, הרצליה 4678525