אפשר לעזור?

קישור לדף הפייסבוק העירוני               קהילה בונה עיר - תוכנית המתאר של הרצליה          

מותק, פסי ההאטה התכווצו

בשורה לנהגים בהרצליה: פסי ההאטה המוגבהים,
המסומנים כמעברי חצייה ברחוב הרב קוק, יתוקנו ויונמכו
21/05/2014
מותק, פסי ההאטה התכווצו (הגדל)


במסגרת עבודת מטה בראשות מ"מ וסגנית ראש עיריית הרצליה, מאיה כץ, הממונה על תיק התחבורה הוחלט, כי פסי ההאטה (במפרים) המסומנים כמעברי חצייה ברחוב הרב קוק, משני כיווני הנסיעה בו, יתוקנו ויונמכו באופן משמעותי.


 

הירשמו
לדיוור הישיר

   

הצטרפו
לפייסבוק העירוניפסי ההאטה ברחוב הרב קוק הוקמו במסגרת ניסוי של הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים, בשיתוף עם הטכניון, במטרה לשפר את רמת הבטיחות להולכי הרגל במעברי החצייה.

רחוב הרב קוק הינו רחוב מאסף דו מסלולי ודו נתיבי המאופיין בנפחי תנועה גבוהים, ועל פי הממצאים, אכן נרשמה ירידה במהירות הנסיעה בקטע הדרך.לאור פניות רבות של תושבים הוחלט כאמור על תיקון המעבר המוגבה.

ראש העירייה, משה פדלון: "התיקון המבוצע ברחוב הרב קוק הוא חלק מהמאמץ העירוני לשפר את התחבורה בעיר ולהביא לכך שהנסיעה תזרום בצורה חלקה, תוך הקפדה על בטיחות הנוסעים והולכי הרגל".

מ"מ וסגנית ראש העירייה, מאיה כץ: "כחלק מבחינת נושא התחבורה בעיר, מצאנו לנכון לבחון את פניות התושבים הרבות בנושא פס ההאטה ברחוב הרב קוק וגילינו שקיימת אפשרות נוספת שעומדת באותם תקני בטיחות נדרשים ולכן, מצאנו לנכון לבצע את השינוי בפס ההאטה, תוך המשך השמירה על בטיחות הולכי הרגל, מיתון מהירות התנועה בכביש ומזעור הנזקים לכלי הרכב".

 בתמונה: של פס האטה ברחוב הרב קוק

צילום: עיריית הרצליה

עבור לתוכן העמוד
 הנהלת העירייה - רח' בן גוריון 22, הרצליה 4678525