אפשר לעזור?

קישור לדף הפייסבוק העירוני               קהילה בונה עיר - תוכנית המתאר של הרצליה          

למעלה מ-10,000 צופים בטורניר ה'סטריטבול' בהרצליה

במשחק הראווה של הטורניר השתתפו שחקני כדורסל וכוכבי טלוויזיה
27/05/2014
למעלה מ-10,000 צופים בטורניר ה'סטריטבול' בהרצליה (הגדל)


השתתפות שיא של ספורטאים וחובבי ספורט בטורניר הסטריטבול, שהתקיים בהרצליה בסוף השבוע: למעלה מ- 420 קבוצות לקחו בהם חלק ובהן כ-1,700 משתתפים. 

 

הירשמו
לדיוור הישיר

   

הצטרפו
לפייסבוק העירוניהסטריטבול הוא מפעל לעידוד הספורט העממי ומשתתפים בו בני כל הגילים, החל מילדים וילדות בכיתה ד', בני נוער ובוגרים עד גיל 50. לסטריטבול חוקים משלו והמשחק נמשך 15 דקות בלבד, כאשר בכל קבוצה יש 3 - 4 שחקנים. במקביל, התקיימו טורניר על כיסאות גלגלים וטורניר של קבוצות בחברות המובילות במשק.

השנה נבחר הסטריטבול לאירוע המסכם של שבוע הספורט בישראל. והוא התקיים ע"י עיריית הרצליה, המחלקה לספורט, בני הרצליה, בשיתוף משרד התרבות והספורט וגופים נוספים.
במשחק ראווה שהתקיים ביום שישי שיחקו בין השאר שחקני מכבי ת"א בכדורסל, שון ג'יימס, סילבן לנדסברג, ריקי היקמן וטייריס רייס וכן אורי חזקיה, ג'קי מנחם, צחי נוי, עופר טלקר, כוכב הילדים דוד חיים ועוד. חלק מההכנסות ממשחק זה מועבר לאגודה למלחמה בסרטן.

בנוסף, ביום שישי התקיימו הפעלות רבות ומגוונות ללא תשלום לכל קבוצות הגיל במתחם הספורטק.
שרת התרבות והספורט, לימור לבנת, וראש עיריית הרצליה משה פדלון הגיעו לספורטק וצפו במשחקים.

בדברי ברכתו אמר ראש עיריית הרצליה, משה פדלון: "הסטריטבול הוא דרך נוספת שלנו בהרצליה לקדם את הספורט העממי, וזאת כדי שעוד ועוד אנשים יעסקו בספורט כחלק מאורח חיים בריא ופעיל. זומטרה עירונית שלנו, אבל זו גם מטרה לאומית ולכן אני מאחל שיהיו עוד הרבה שיתופי פעולה מהסוג הזה עם משרד התרבות והספורט".

 


 

 

מצ"ב שתי תמונות:
ראש עיריית הרצליה משה פדלון (שורה ראשונה, מימין) שרת התרבות והספורט לימור לבנת ומנכ"לית משרד התרבות והספורט ןאורלי פרומן עם שחקני מכבי ת"א: שון ג'יימס, סילבן לנדסברג, ריקי היקמן, טייריס רייס, ד"ר אורי שפר, ראש מינהל הספורט במשרד התרבות והספורט

 

ראש עיריית הרצליה משה פדלון וסגנית רה"ע איה פרישקולניק עם כוכבי הטלוויזיה שהשתתפו בסטריטבול

 

צילום : ג'קי רבינוביץ

עבור לתוכן העמוד
 הנהלת העירייה - רח' בן גוריון 22, הרצליה 4678525