אפשר לעזור?

קישור לדף הפייסבוק העירוני               קהילה בונה עיר - תוכנית המתאר של הרצליה          

ברגע האחרון: ראש עיריית הרצליה משה פדלון הקפיא את המגעים עם רשות מקרקעי ישראל, זאת לאחר שסירבו לתוכנית דיור מעודף לבני העיר הרצליה

הרצליה לא תחתום על הסכם הגג עם המדינה בתנאים הללו
3/06/2014
ברגע האחרון: ראש עיריית הרצליה משה פדלון הקפיא את המגעים עם רשות מקרקעי ישראל, זאת לאחר שסירבו לתוכנית דיור מעודף לבני העיר הרצליה (הגדל)


ראש עיריית הרצליה משה פדלון מתחייב: "אם תתנו לי לעבוד אצליח להוסיף כשלושים אלף יחידות דיור בעיר הרצליה בתוך 15 שנה, זו בשורה לכל עם ישראל, בני הרצליה לא צריכים לחפש דירות בחו"ל - כשאנו יכולים לבנות כשלושים אלף יחידות דיור ברחבי העיר".

 

הירשמו
לדיוור הישיר

   

הצטרפו
לפייסבוק העירוניעיריית הרצליה מתחייבת להיות העירייה שהוסיפה במסגרת הסכם הגג של המדינה כשלושים אלף יחידות דיור - המספר הרב ביותר באזור המרכז, זאת בתנאי שאינו משתמע לשתי פנים אותו קבע ראש העיר והוא ייעוד חלק רחב מהדירות לבני העיר הרצליה, במחירים מפוקחים.

יצוין כי המשא ומתן של עיריית הרצליה אל מול המנהל היה בעיצומו, אך בדיון האחרון שנערך בלשכת ראש עיריית הרצליה משה פדלון הדגיש ראש העירייה כי: "בכל תכנית שתשווק על ידי רשות מקרקעי ישראל מסגרת הסכם המסגרת אנו דורשים מינימום של 25% מסה"כ הדירות שבתוכניות עבור בני העיר הרצליה".

פדלון הוסיף: "בני הרצליה לא צריכים לחפש דירות בחו"ל, כשאנו יכולים לבנות עבורם חמישים אלף יחידות דיור ברחבי העיר. הרצליה לא יכולה לחתום על ההסכם בתנאים הללו".

כמו כן פדלון דבק בעמדתו כי תוספת שבס (תקנת שבס עשרים אחוז ללא תוכנית), שתינתן על ידי העירייה תהיה לבוגרי שירות צבאי ובמחיר מסובסד או מפוקח. מחיר היעד כמובן ישתנה מתוכנית לתוכנית.

נכון לרגע זה, הוקפאה הישיבה האחרונה רשות מקרקעי ישראל לבכירי העירייה, לאחר שברשות סרבו לפיקוח על מחירי הדירות, וסירבו להעניק עדיפות לבני העיר הרצליה ברכישת הדירות.

 

עבור לתוכן העמוד
 הנהלת העירייה - רח' בן גוריון 22, הרצליה 4678525