אפשר לעזור?

קישור לדף הפייסבוק העירוני               קהילה בונה עיר - תוכנית המתאר של הרצליה          

"דור" דואג לדור הבא

ביה"ס התיכון "דור" בהרצליה זכה בפרס שר החינוך ושר התחבורה והבטיחות בדרכים לבתי ספר מצטיינים בחינוך לבטיחות בדרכים
25/06/2014
"דור" דואג לדור הבא (הגדל)


הבטיחות בהרצליה זוכה לפרס: בית ספר "דור" זכה בפרס שר החינוך ושר התחבורה והבטיחות בדרכים על פעילותו לשילוב נושא הבטיחות בדרכים בבית הספר, תוך קיום שיח ודיון ערכי ופעילות יצירתית. בנוסף, תלמידי בית הספר ערכו תצפיות במעגלי תנועה בסביבת בית הספר והפיקו נתונים על הבטיחות במרחב התעבורתי שבו הם פועלים, וכן, שכבת הבוגרים של בית הספר חנכה את שכבת הצעירים בכללי הזהירות בדרכים.

 

הירשמו
לדיוור הישיר

   

הצטרפו
לפייסבוק העירוני



בנימוקי ועדת הפרס נכתב כי: "היכולת של בית הספר ללמד הלכה למעשה ערכים הקשורים לבטיחות בדרכים ראויה לציון ולהערכה, לאור האתגרים בהם מתמודד המוסד החינוכי. בית הספר מוביל את תלמידיו להכרה בחשיבות ערך החיים והזכות לחיים שנתונה בידי כל אחד ואחד מהם".

פרס שר החינוך ושר התחבורה והבטיחות בדרכים ניתן מדי שנה לבתי ספר מצטיינים שעסקו בפעילות חינוכית בנושא בטיחות בדרכים, תוך שימוש באמצעים חינוכיים ובשילוב מקצועות הלימוד. השנה ניתן הפרס לעשרה בתי ספר מרחבי הארץ, ותיכון דור הוא אחד מהם.

משה פדלון, ראש עיריית הרצליה, בירך את תלמידי בית ספר "דור" והמנהלת, אביגיל ראש-האי על פעילותם, וציין כי "עיריית הרצליה משקיעה משאבים רבים בהגברת המודעות כבר מגיל צעיר לנושא הבטיחות בדרכים. הזכייה של תיכון דור מראה כי העשייה הרבה שאנו מבצעים נושאת פירות".

 


 


בתמונה: צוות בית הספר, מורים ותלמידים, לפני הטקס

צילום: עיריית הרצליה

עבור לתוכן העמוד
 הנהלת העירייה - רח' בן גוריון 22, הרצליה 4678525