אפשר לעזור?

קישור לדף הפייסבוק העירוני               קהילה בונה עיר - תוכנית המתאר של הרצליה          

בעירייה מתקיימות ישיבות עדכון והיערכות שוטפות לרגל המצב הביטחוני

ראש העירייה משה פדלון: "התושבים מגלים התנהגות אחראית וערנית. עובדי העירייה פועלים במסירות לתת מענה טוב ויעיל"
14/07/2014
בעירייה מתקיימות ישיבות עדכון והיערכות שוטפות לרגל המצב הביטחוני (הגדל)


עם התמשכות ירי הטילים ומצב החירום, ממשיך ראש עיריית הרצליה, משה פדלון, לקיים ישיבות עדכון והיערכות עם מנהלים וראשי אגפים בעירייה, ובהתאם לדיווחים מנחה את עבודת העירייה.

בתוך כך, ראש העירייה הורה לתגבר את המוקד העירוני בעובדי השירות הפסיכולוגי אשר ייתנו מענה מקצועי לפונים בנושאים רלוונטיים. כמו כן, הנחה ראש העירייה את עובדי מחלקות הרווחה והשירות הפסיכולוגי להגביר את הביקורים בגני הילדים, בבתי הספר, במתנ"סים וובבתי האבות, על מנת לעמוד מקרוב על הנעשה בהם והאם עלו צרכים או בעיות הדורשים טיפול ומענה.

כידוע, גני הילדים ובתי הספר פועלים כולם במרחבים מוגנים.
מתנדבים בוגרים שסיימו הדרכה בקורס "איתנים" נרתמו לסיוע ושובצו למוקד העירוני למשמרות עבודה.

כוחות הביטחון בשיתוף עם המשטרה מתגברים סיורים בקניונים ובמקומות בעיר בהם ריכוזי קהל, על מנת לעמוד על המוכנות של התושבים ולסייע בשעת הצורך.

ראש עיריית הרצליה, משה פדלון: "אני מודה לתושבי הרצליה על ההתנהגות האחראית והערנית שהם מגלים ומחזק את ידיהם של עובדי העירייה הפועלים במסירות לתת מענה טוב ויעיל לתושבי העיר".

 

 אנו מבקשים מהתושבים לעקוב אחר הוראות פיקוד העורף בהישמע אזעקה: יש להגיע אל המרחב המוגן ביותר האפשרי, ממ"ד, מקלט, חדר מדרגות או חדר פנימי ללא חלונות, תוך 90 שניות ולשהות בו 10 דקות. לידיעתכם : הרצליה מוגדרת כ- דן - 155. הגל השקט באזורנו הוא 94.7 FM.

רשימת המקלטים

מידע לשעת חירום

 

הירשמו
לדיוור הישיר

   

הצטרפו
לפייסבוק העירוני

 

עבור לתוכן העמוד
 הנהלת העירייה - רח' בן גוריון 22, הרצליה 4678525