אפשר לעזור?

קישור לדף הפייסבוק העירוני               קהילה בונה עיר - תוכנית המתאר של הרצליה          

הרצליה חוגגת 90 בקונצרט הגדול במעמד הנשיא התשיעי מר שמעון פרס ובהשתתפות ריטה, כוכבי אופרה ומחול

יום רביעי, ה-10.9, בפארק הרצליה. הכניסה ללא תשלום. צפו בהסדרי התנועה >
1/09/2014
הרצליה חוגגת 90 בקונצרט הגדול במעמד הנשיא התשיעי מר שמעון פרס ובהשתתפות ריטה, כוכבי אופרה ומחול (הגדל)


הרצליה מציינת את אירועי ה-90 לעיר בקונצרט מרשים במעמד הנשיא התשיעי שמעון פרס ובהשתתפות אלפים מתושבי העיר. הקונצרט יתקיים בפארק הרצליה, תחת כיפת השמיים והוא פתוח לקהל הרחב.

התוכנית האמנותית עשירה ומעניינת במיוחד, ותכלול הופעה של ריטה שתבצע מבחר מלהיטיה עם תזמורת סימפונית מלאה, מופע מחול על-פי היצירה "שחרזאדה" מאת רימסקי קורסקוב, אריות מתוך אופרות ידועות וכן היצירה "1812" מאת צ'ייקובסקי לאור זיקוקי די-נור מרהיבים. המנצח והמנהל האמנותי: גיל שוחט.

השנה מציינת הרצליה תשעים שנה להקמתה, מאז שב-23 בנובמבר 1924 הקימו שבעה מתיישבים את הצריף הראשון על קרקע שוממה וחרף הקשיים והבדידות הם החלו בפיתוח האזור. משפחות נוספות הצטרפו ומספר חודשים מאוחר יותר נערכה הגרלת מגרשים בין 100 משפחות.

מאז גדל בהתמדה מספר התושבים במושבה הרצליה והשתנה אופייה הכפרי, עד שבאפריל 1960 היא הוכרזה לעיר. כיום יש בהרצליה כ-100 אלף תושבים והיא נודעת בחופיה המרהיבים, בפארקים רחבי ידיים, במערכת חינוכית מתקדמת כולל מרכז אקדמי מוביל, אירועי תרבות מגוונים, מרינה תוססת, אתרים היסטוריים חשובים, תיירות ענפה וכן שפע של בתי עסק בתחומי ההיי טק, המסחר ועוד.

ראש עיריית הרצליה משה פדלון: "אני מצדיע לעוז רוחם וחזונם של ראשוני העיר ותושביה, שלאורך 90 שנות קיומה פעלו, יצרו ותרמו לקידומה ולפיתוחה. אני מודה למר שמעון פרס, המכבד את תושבי העיר בנוכחותו בטקס שאנו עורכים. בהשתתפותו הוא מבטא את הערכתו לעיר ולדרכה".

הקונצרט מתקיים ביום רביעי, 10.9, בשעה 19:45, בפארק הרצליה. 

 


 


 


 


 

עבור לתוכן העמוד
 הנהלת העירייה - רח' בן גוריון 22, הרצליה 4678525