אפשר לעזור?

קישור לדף הפייסבוק העירוני               קהילה בונה עיר - תוכנית המתאר של הרצליה          

מיזם חדשני של עיריית הרצליה ואגף מצילה במשרד לביטחון הפנים: ביטחון אישי בסריקה של הסמארטפון

"עמודים מדברים" - מערכת טכנולוגית המאפשרת להזעיק עזרה בסריקה של הטלפון החכם. הרצליה נבחרה להיות העיר הראשונה בה תופעל המערכת. ביום רביעי, 17.9, ההשקה
9/09/2014
מיזם חדשני של עיריית הרצליה ואגף מצילה במשרד לביטחון הפנים: ביטחון אישי בסריקה של הסמארטפון (הגדל)


הרצליה היא העיר הראשונה בארץ שבה יופעל מיזם חדשני - "עמודים מדברים", מערכת טכנולוגית ייחודית (פטנט ישראלי) המאפשרת לכל אדם החושש לביטחונו האישי להזעיק עזרה באמצעות סריקת הטלפון החכם שלו על בר-קוד המוטבע בעמוד, והמידע מועבר למוקד הביטחון של עיריית הרצליה. זוהי טכנולוגיה פשוטה וחכמה שאינה דורשת הורדת אפליקציה מראש והיא פתוחה לכל בעל מכשיר חכם. חשוב לציין שכל קריאה תיענה.

 

הירשמו
לדיוור הישיר

   

הצטרפו
לפייסבוק העירוניביום רביעי, 17.9, יתקיים טקס ההשקה של המערכת בעיר, בשיתוף המשרד לביטחון הפנים ובהשתתפות השר לביטחון הפנים, ח"כ יצחק אהרונוביץ, וראש עיריית הרצליה, משה פדלון. בטקס תוצג המערכת ותהיה התנסות יישומית שלה.

על מנת להפוך את המערכת לנגישה, היא תמוקם באזורים בעלי סיכון גבוה להתנהגויות אלימות HOT SPOTS ותוצב על גבי עמודי רחוב, המערכת תאפשר גם דיווח על מפגע באמצעות הודעת טקסט. המערכת נבנתה כפלטפורמה גמישה, כך שהיא תוכל לשמש יישומים נוספים למען הביטחון האישי.

המיזם הוא פרי שיתוף פעולה בין עיריית הרצליה ומצילה, האגף לחברה ומניעת פשיעה במשרד לביטחון הפנים בראשות יעקב גואז (גז), אשר תערוך מחקר מלווה שימדוד ויעריך את מידת השימוש והיעילות של המערכת. אגף מצילה גם מממן את עלות המיזם.

ראש העיר משה פדלון : " עיריית הרצליה דואגת לביטחון האישי של תושבי העיר, צעירים ומבוגרים כאחד, ומשקיעה בכך מאמץ ומשאבים רבים. אני גאה שאגף מצילה במשרד לביטחון הפנים בחר בנו להיות חלוצים בהפעלת התוכנית החדשנית 'עמודים מדברים' ורואה בכך ביטוי להערכה של המשרד לעבודה הרבה שנעשית בעיר בנושא ".

טקס ההשקה: יום רביעי, 17.9, 15:00.
גן דינור ע"ש ק. צטניק - רח' אמה טאובר, הרצליה.  

עבור לתוכן העמוד
 הנהלת העירייה - רח' בן גוריון 22, הרצליה 4678525