אפשר לעזור?

קישור לדף הפייסבוק העירוני               קהילה בונה עיר - תוכנית המתאר של הרצליה          

הרצליה פתחה את חגיגות התשעים להקמתה | צפו בתמונות ←

במעמד הנשיא התשיעי, שמעון פרס, וקהל של אלפים התקיים בפארק הרצליה קונצרט חגיגי בהשתתפות ריטה, כוכבי אופרה ומחול. לסיום הוארו השמים בזיקוקים מרהיבים
10/09/2014
הרצליה פתחה את חגיגות התשעים להקמתה | צפו בתמונות ← (הגדל)


אלפים השתתפו ביום רביעי (10.9) באירוע הדגל של חגיגות ה-90 של הרצליה - קונצרט רב משתתפים, במעמד הנשיא התשיעי שמעון פרס, בו הופיעו הזמרת ריטה במבחר מלהיטיה עם תזמורת סימפונית מלאה, מופע מחול על-פי היצירה "שחרזאדה" מאת רימסקי קורסקוב, אריות מתוך אופרות ידועות וכן היצירה "1812" מאת צ'ייקובסקי לאור זיקוקי די-נור מרהיבים. 

 

הירשמו
לדיוור הישיר

   

הצטרפו
לפייסבוק העירוניהרצליה מציינת תשעים שנה להקמתה, מאז שב-23 בנובמבר 1924 הקימו שבעה מתיישבים את הצריף הראשון על קרקע שוממה וחרף הקשיים והבדידות החלו בפיתוח האזור, שלימים הפך לחלק מהמושבה ובהמשך העיר - הרצליה.

הנשיא התשיעי, שמעון פרס, אמר בדברי ברכתו: "אני מצדיע היום לעיר הרצליה על שהפכתם את המציאות לגדולה מהחזון, ויש לכם במה להתגאות. המשיכו והגשימו את חזונו של הרצל, אני גאה בכם". מאוחר יותר, בתום התוכנית האמותית עלה פרס לבמה, הביע את התפעלותו מהעשייה האמנותית העשירה והכוחות היוצרים שהופיעו ואמר "זה אחד הערבים הכי מרגשים ומעוררי תקווה שהיו לי".

בתחילת הערב הודה ראש עיריית הרצליה, משה פדלון לשמעון פרס, שכיבד את העיר בהשתתפותו, ולאלפים הרבים שמילאו את הפארק, והוסיף: "רב הדמיון בין שמעון פרס לבין העיר הרצליה, כשמאחוריהם תשעים שנות עשייה בלתי פוסקת. שמעון פרס והרצליה הם דוגמאות נפלאות לשאיפה מתמדת לכיבוש של עוד ועוד פסגות".

 


 

בתמונה הראשית: הנשיא התשיעי שמעון פרס וראש עיריית הרצליה משה פדלון בחגיגת התשעים.

צילומים: ג'קי רבינוביץ

 

  

 

 

 

 

 

עבור לתוכן העמוד
 הנהלת העירייה - רח' בן גוריון 22, הרצליה 4678525