אפשר לעזור?

קישור לדף הפייסבוק העירוני         קבילה בונה עיר - תוכנית המתאר של הרצליה      צלילי קיץ 2019 - צפו בתוכנייה

מנכ"ל עיריית הרצליה, יחיעם השמשוני, פורש לגמלאות. מחליפו יהודה בן עזרא, מנהל מח' תרבות, נוער וספורט

ראש עיריית הרצליה, משה פדלון: "אני מודה ליחיעם השמשוני על עבודתו המסורה והמקצועית במשך מעל 30 שנה בעיריית הרצליה. יהודה בן עזרא יסייע לי להצעיד את העירייה קדימה"

27/10/2014
מנכ"ל עיריית הרצליה, יחיעם השמשוני, פורש לגמלאות. מחליפו יהודה בן עזרא, מנהל מח' תרבות, נוער וספורט (הגדל)


מנכ"ל חדש ימונה לעיריית הרצליה. עם יציאתו של יחיעם השמשוני, מנכ"ל העירייה, לגמלאות, יחליפו, יהודה בן עזרא, תוך חפיפה מסודרת.


הירשמו
לדיוור הישיר

   

הצטרפו
לפייסבוק העירונייהודה בן עזרא, יליד שנת 1952 ותושב העיר, שימש בעירייה במגוון תפקידים. הוא החל לעבוד עוד לפני גיוסו לצה"ל כמדריך ורכז נוער בשכונת יד התשעה ועם שחרורו ב-1974 התחיל לעבוד כמדריך נוער ובהמשך כמדריך חבורות רחוב. בהמשך מונה למנהל בית נוער, מפקח מנחה בתי הנוער ובתי התלמיד, ע. מנהל אגף החינוך והרווחה, הקים מסגרות חינוך בלתי פורמלי, את המתנ"סים ואת החברה לתרבות ואמנות, את המחלקה המורחבת לתרבות, נוער וספורט (ומנהל אותה מאז). בשלב זה ימשיך בן עזרא לנהל את כל נושא תרבות, נוער וספורט בעיר.

נוסף על תפקידיו משמש בן עזרא, סגן מנהל אגף החינוך, עוזר ויועץ לראש העירייה, מנהל ומפיק את כל האירועים והפסטיבלים העירוניים, וכן פעיל גם בתפקידים ציבוריים רבים. הוא בעל ניסיון ניהולי רב שנים בתחומי ניהול תקציבים גדולים, כוח אדם, בינוי, תחזוקה וכיוצא בזה.

בן עזרא הוא בעל תואר בחינוך ובהוראה ובעל תעודת מורה בכיר. כמו כן עבר קורסים והשתלמויות בתחומי דעת רבים.

יחיעם השמשוני פורש לגמלאות בהגיעו לגיל 67. הוא עובד בעיריית הרצליה כ 33 שנים, וב-10 השנים האחרונות מכהן כמנכ"ל העירייה. יחיעם החל עבודתו בעירייה כמנהל המחלקה לאיכות הסביבה. בהמשך ניהל את רשות החופים וכן שימש כסמנכ"ל ל העירייה שנים רבות ומילא את תפקידו במסירות ובנאמנות לצד מספר מנכ"לים. בשנת 2004 מונה לתפקיד מנכ"ל העירייה אותו מילא באהבה במסירות ובמקצועיות ומתוך היכרות של העיר על כל צדדיה.

ראש עיריית הרצליה משה פדלון, הביע הערכה לעבודתו המסורה והמקצועית של יחיעם השמשוני ואיחל לו הצלחה והגשמה אישית בהמשך הדרך. באשר למנכ"ל המיועד, יהודה בן עזרא, אמר ראש העירייה, "אני מכיר את יהודה שנים רבות ומוקיר את יכולותיו הניהוליות והביצועיות ומשוכנע כי הוא יסייע לי להצעיד את העירייה קדימה".בתמונה: המנכ"ל הנכנס יהודה בן עזרא.

צילום: ג'קי רבינוביץ'. 

עבור לתוכן העמוד
 הנהלת העירייה - רח' בן גוריון 22, הרצליה 4678525