אפשר לעזור?

קישור לדף הפייסבוק העירוני               קהילה בונה עיר - תוכנית המתאר של הרצליה          

בהרצליה לומדים לרכב בטוח על אופניים

שיתוף פעולה ראשון מסוגו בין עיריית הרצליה למרכז הבינתחומי: סטודנטים מהמרכז ידריכו את תלמידי בתי הספר העירוניים ברכיבה בטוחה על אופניים
28/10/2014
בהרצליה לומדים לרכב בטוח על אופניים (הגדל)


עיריית הרצליה יוצאת במהלך רחב היקף, במענה לבעיות הבטיחות שהתעוררו עקב השימוש הגובר באופניים בכלל, ובאופניים חשמליים בפרט, במיוחד בקרב תלמידים המגיעים על אופניהם לבית הספר.


הירשמו
לדיוור הישיר

   

הצטרפו
לפייסבוק העירונילראשונה, מקיימת העירייה שיתוף פעולה מסוג זה עם המרכז הבינתחומי, שבמסגרתו סטודנטים הלומדים במרכז ידריכו בתי הספר, כחלק מהתנדבות קהילתית המזכה אותם בנקודות זכות אקדמיות. הסטודנטים, יעברו סדרת הדרכות מקדימה על-ידי איש מקצוע בתחום, ולאחר מכן ילמדו את התלמידים וידריכו אותם בנושאי חוקי התנועה בכביש, קריאת תמרורים ואף יערכו איתם סימולציות שידמו מצבי אמת בדרכים.

פעילות זו היא תוצאה של שיתוף פעולה בין מטה הבטיחות העירוני לבין מחלקת החינוך בהובלת סגנית ראש העירייה, איה פרישקולניק, לאחר שתלונות רבות הגיעו אל מטה הבטיחות העירוני וללשכתה של מחזיקת תיק התנועה, מ"מ וסגנית ראש העיר, מאיה כץ.

מאיה כץ, מ"מ וסגנית ראש העירייה: "אני משוכנעת כי חינוך והסברה הוא הכלי האפקטיבי ביותר על מנת להגן על התלמידים והולכי הרגל מהסכנות הטמונות בשימוש באופניים חשמליים. חשוב להבהיר, כי להורים יש חשיבות מכרעת בנושא בשל העובדה שהתקנות החדשות לגבי אופן השימוש באופניים חשמליים אינם מחייבים חבישת קסדה".


 

עבור לתוכן העמוד
 הנהלת העירייה - רח' בן גוריון 22, הרצליה 4678525