אפשר לעזור?

קישור לדף הפייסבוק העירוני         קבילה בונה עיר - תוכנית המתאר של הרצליה      צלילי קיץ 2019 - צפו בתוכנייה

הרצליה אמרה "תודה" לוותיקיה

האירוע המרכזי בהשתתפות 700 מבני הגיל השלישי, נערך במסגרת אירועי 'חודש האזרח הוותיק'
25/11/2014
הרצליה אמרה "תודה" לוותיקיה (הגדל)

 
700 תושבים ותיקים בהרצליה נהנו ביום שני השבוע במופע המרכזי של "חודש האזרח הוותיק", שעמד בסימן שנת ה-90 של העיר. האירוע, שהתקיים בהיכל אמנויות הבמה, כלל ומופע מחול של להקת "הורה הרצליה", הופעה אמנותית של הזמר ששי קשת.


 

הירשמו
לדיוור הישיר

   

הצטרפו
לפייסבוק העירוני

 

 
כזכור, ה- 23 בנובמבר הוא יום ההולדת הרשמי של העיר הרצליה, והאירוע לוותיקי העיר נערך למחרת וביטא באופן סמלי את הקשר בין הוותיקים וקורותיה של העיר.

המפגש ביום שני חתם את אירועי "חודש האזרח הוותיק", שכללו בין השאר טיול למושבות הוותיקות, סיור באוטובוס סובב הרצליה ועוד.

באירוע המרכזי השתתפו גם בני 90, שנולדו בשנת ההקמה של העיר – 1924. כמחווה להם, וכחלק מרצון ליצור קשר בין-דורי, תלמידי מגמת אמנות ועיצוב בתיכון היובל הגיעו לבתיהם, שוחחו איתם, התרשמו מניסיון החיים העשיר שלהם וגם צילמו אותם. התצלומים הללו הוגדלו והוצבו בכניסה להיכל. כמו כן, בימים אלה מגיעים תלמידים מתיכון ראשונים לבתיהם של בני 90 ומוסרים להם ברכת יום הולדת מראש העירייה שהוכנה במיוחד עבורם. בנוסף, הוקרן באירוע סרט שהופק ע"י הטלוויזיה הקהילתית של עמותת על"ה ובו תועדו חלק מבני ה-90.

כל הפעילויות של "חודש האזרח הוותיק", ובהם גם האירוע המרכזי השבוע, נערכו ע"י תוכנית האב העירונית לגיל השלישי שמרכזת אילנה אנגל וועדת הפנאי של התוכנית אותה מרכזת אורלי קורן.

ראש עיריית הרצליה משה פדלון, שהשתתף באירוע המרכזי של חודש האזרח הוותיק, בירך את בני הגיל השלישי בעיר ואמר: "חודש האזרח הוותיק הוא בעיניי בעל חשיבות חברתית וחינוכית, שכן הוא מבטא את ההערכה וההוקרה שלנו לכם, על התרומה העצומה שלכם לאורך השנים. האירוע היום הוא הזדמנות נהדרת עבורי לומר לכם תודה מכל הלב".

 


 

בתמונה: פרויקט צילום בני 90: יחיא צארום (שני משמאל) לצד תמונתו. ולידו רעייתו. ראש עיריית הרצליה, משה פדלון (מימין לתמונה) ותלמידי היובל שצילמו אותו.

צילום: ג'קי רבינוביץ

 

עבור לתוכן העמוד
 הנהלת העירייה - רח' בן גוריון 22, הרצליה 4678525