אפשר לעזור?

קישור לדף הפייסבוק העירוני               קהילה בונה עיר - תוכנית המתאר של הרצליה          

ראש עיריית הרצליה מתנגד לתוכנית ההרחבה של מלון דן אכדיה

פדלון: ״מדובר בהליך הפוגע ברווחתם ובאיכות חייהם של תושבי הרצליה בכלל, ושל אלו המבקשים להגיע אל קו החוף"
8/12/2014
ראש עיריית הרצליה מתנגד לתוכנית ההרחבה של מלון דן אכדיה (הגדל)


בוועדת המשנה לעררים של המועצה הארצית לתכנון ובנייה, שקיימה בסוף השבוע שעבר דיון בנושא הרחבת מלון דן אכדיה, הביע ראש העיר, משה פדלון, את התנגדותו הנחרצת להוספת 1,300 חדרים למלון והפיכתו למרכז מסחרי לבתי עסק ומסעדות. לחילופין, הציע ראש העיר לצמצם בחצי את היקף המלון המתוכנן, כך שיתווספו לו 500-600 חדרים בלבד.

 

הירשמו
לדיוור הישיר

   

הצטרפו
לפייסבוק העירוני

 

 
על פי המתוכנן, למלון - שבו יש כיום כ-200 חדרים - אמורים להתווסף עוד כ-1,100 חדרים, כך שיהיו בו בסף בכל כ-1,300 חדרים, וכן יתרחבו בו שטחי המסחר והאירועים. מדובר בהגדלת שטח של כ-146 אלף מ"ר.

ראש עיריית הרצליה משה פדלון נימק את התנגדותו בכך שמדובר בהליך הפוגע ברווחתם ובאיכות חייהם של תושבי הרצליה בכלל, ושל אלו המבקשים להגיע אל קו החוף, מאחר שהדבר יוצר מפגע תחבורתי שיחסום את הנגישות לכל מערב הרצליה. פדלון הדגיש כי הוא מבטיח כי להיאבק, באמצעות כל הכלים המינהלתיים והמשפטיים העומדים לרשותו, על מנת לצמצם מהותית את היקף הבנייה המתוכנן באזור.

עוד הבהיר ראש עיריית הרצליה, כי גם מבחינה סביבתית מדובר בפגיעה, שכן עקב גודלו של המבנה, אם תאושר בנייתו כמתוכנן, הוא עלול לפגוע הן בנוף קו החוף והן בזרימת האוויר באזור.

 

  

 

עבור לתוכן העמוד
 הנהלת העירייה - רח' בן גוריון 22, הרצליה 4678525