אפשר לעזור?

קישור לדף הפייסבוק העירוני               קהילה בונה עיר - תוכנית המתאר של הרצליה          

הרצליה שנה נוספת בצמרת הניהול הפיננסי

העירייה קיבלה דירוג AAA הגבוה ביותר לאיתנות ויציבות כלכלית
8/12/2014
הרצליה שנה נוספת בצמרת הניהול הפיננסי (הגדל)ראש העירייה, משה פדלון: "הנהנים העיקריים הם תושבי העיר, שבזכות החוסן הכלכלי יכולים לקבל מגוון רחב של שירותים ברמה הגבוהה ביותר"


 

הירשמו
לדיוור הישיר

   

הצטרפו
לפייסבוק העירוני

 

 
עיריית הרצליה ממשיכה לשמור גם השנה על מעמדה כרשות בעלת האיתנות והיציבות הפיננסית הגבוהה ביותר שיש בישראל: חברת הדירוג S&P העניקה לעירייה דירוג AAA ובכך מציבה אותה בפסגת התאגידים החזקים בישראל. חברת S&P היא מחברות הדירוג המובילות בעולם לדירוג פיננסי של ישויות כלכליות.

בנימוקים להענקת הדירוג נכתב בין השאר, כי "דירוגה של הרצליה משקף בעיקר את מצב הנזילות יוצא הדופן שלה, וכן את הכלכלה החזקה מאוד של העיר, כולל הערכתנו שהאוכלוסייה בהרצליה נמצאת מעל לממוצע הארצי מבחינה סוציו-אקונומית. הוא משקף גם את הביצועים התקציביים החזקים שלה, המובילים לעומס חוב נתמך רשות נמוך ואף הולך וקטן".

עוד נכתב בהודעה על הדירוג: "אנו סבורים כי הרצליה תצליח לשמור על ביצועי התקציב החזקים שלה בשנים 2014-2016, ובהתאם תצליח להמשיך לצמצם את עומס החוב נתמך הרשות שלה, שהוא נמוך כבר היום".

ראש עיריית הרצליה, משה פדלון: "הדירוג הגבוה של הרצליה הוא תוצאה של תכנון תקציב וניהול כספים מחושב ומקצועי". "תושבי העיר", מוסיף פדלון, "הם הנהנים העיקריים, שכן בזכות החוסן הכלכלי והתקציב המאוזן הם יכולים לקבל מגוון רחב עוד יותר של שירותים וברמה הגבוהה ביותר".

רו"ח גולן זריהן, מנהל הכספים הראשי של עיריית הרצליה: "התוצאות המצוינות הן פועל יוצא של עבודה אחראית, שקולה ומסורה של עובדי המערך הכספי, תוך שיתוף פעולה מצד כל עובדי העירייה וחתירה תמידית להתייעלות ולמציאת מקורות תשואה ואפיקי השקעה שיסייעו לצמיחה העירונית והשאת הערך לתושב".

לידיעה, בישראל כיום יש רק גופים בודדים בעלי דירוג AAA ביניהם בנק לאומי, בנק הפועלים ועיריית הרצליה.


 

  

 

עבור לתוכן העמוד
 הנהלת העירייה - רח' בן גוריון 22, הרצליה 4678525