אפשר לעזור?

קישור לדף הפייסבוק העירוני               קהילה בונה עיר - תוכנית המתאר של הרצליה          

הרצליה למען בעלי דירות ישנות

בעירייה התקבלה החלטה על הפקדת תוכנית המסדירה בעיות בחישוב שטח דירות בוועדה המקומית לתכנון ובנייה
17/12/2014
הרצליה למען בעלי דירות ישנות (הגדל)


גיליתם חוסר התאמה בין שטח הדירה שלכם למה שמופיע במסמכי העירייה? ייתכן שבקרוב הבעיה הזו תיפתר. ועדת המשנה של הוועדה המקומית לתכנון ולבנייה בהרצליה החליטה על הפקדת תוכנית המסדירה בעיות של חישוב שטחים בבתי מגורים קיימים ברחבי העיר, הנובעות מחוסר התאמה בין היתרים ישנים לבין בקשות היתר חדשות לאותם מבנים, עקב שינויים בחוק ובתקנות במשך השנים. 
 
 

הירשמו
לדיוור הישיר

   

הצטרפו
לפייסבוק העירוני

 

 
התוכנית, המופקדת בוועדה המקומית לתכנון ובנייה, עתידה לחול על כל בנייני המגורים בהרצליה שקיבלו היתר לפני 1993. לפי התוכנית, בבניינים קיימים תותר סגירת מרפסות כך שהן יהפכו לחלק מהבית. בקוטג׳ים גם ייווסף שטח הקומות המפולשות בלי לסגור אותן.

התוכנית הוכנה ביוזמת חבר מועצת העיר וחבר ועדת המשנה לתכנון ולבנייה, עו"ד תום סטרוגו, המבהיר כי "התוכנית נועדה לפתור בעיות שנתקלים בהן בעלי בתים ישנים, המבקשים לבצע בהם שיפוצים ולנייד שטחים קיימים. מטרת התוכנית להוסיף שטחים לבתים קיימים, ובכך להקל על בעלי בתים ישנים לחדש ולשפץ את בתיהם. אני מודה לראש העירייה משה פדלון על התמיכה והרוח הגבית אשר באמצעותה התאפשר מהלך חשוב זה".

ראש עיריית הרצליה משה פדלון: "אנחנו פועלים על מנת לעזור לבעלי דירות ובתים ישנים לשפץ את בתיהם ואף להרחיבם, כחלק ממהלך עירוני כולל להתחדשות עירונית ושיפור חזות העיר, והתוכנית המופקדת יכולה לסייע להם בכך". 
 
 

  

 

עבור לתוכן העמוד
 הנהלת העירייה - רח' בן גוריון 22, הרצליה 4678525