אפשר לעזור?

קישור לדף הפייסבוק העירוני               קהילה בונה עיר - תוכנית המתאר של הרצליה          

מ"מ וסגנית ראש עיריית הרצליה מאיה כץ למשרד התחבורה: "הפחיתו את תעריפי התחבורה הציבורית בקווים הבינעירוניים"

22/12/2014
מ"מ וסגנית ראש עיריית הרצליה מאיה כץ למשרד התחבורה: "הפחיתו את תעריפי התחבורה הציבורית בקווים הבינעירוניים" (הגדל)

 

מ"מ וסגנית ראש עיריית הרצליה, מאיה כץ, פנתה השבוע לאגף התחבורה הציבורית במשרד התחבורה בבקשה לבחון את הפחתת תעריפי התחבורה הציבורית בקווים הבינעירוניים להרצליה.

 

הירשמו
לדיוור הישיר

   

הצטרפו
לפייסבוק העירוני

 


מבדיקה שקיימה בנוגע לתעריפי הקווים הבינעירוניים באזור המרכז והשרון, ובפרט בקווי התחבורה הציבורית בין תל אביב להרצליה, עולה כי תעריף הנסיעה בין תל אביב להרצליה עומד כיום על 10.90 ₪, בעוד שעלות נסיעה בין תל אביב לשאר הערים הגובלות בה עומדת על 6.90 ₪.

במכתבה המופנה אל דרור גנון, מנהל אגף בכיר רישוי תכנון ותפעול תח"צ ברשות הארצית לתחבורה ציבורית, פירטה כץ מספר מסלולים בעלי מרחק זהה וציינה כי "קביעת התעריף לא נשענת על היגיון גיאוגרפי או כלכלי. התעריף הקיים אינו שוויוני או הוגן כלפי ציבור הנוסעים".

מאיה כץ הוסיפה כי: "אין הצדקה לכך שתושבי הרצליה ישלמו מחיר יקר יותר מתושבי ערים אחרות הגובלות בתל אביב. על מנת לעודד את השימוש בתחבורה ציבורית והפחתת עומסי התנועה בכבישים, יש צורך להפוך את השימוש בתחבורה זו לכדאית מבחינה כלכלית. בקשה זו הינה חלק בלתי נפרד מפעילותנו מול משרד התחבורה, שנעשית על מנת לשפר את שירותי התחבורה הציבורית, להגביר את תדירות האוטובוסים והנגשתם לתושבים".

 

 

 

עבור לתוכן העמוד
 הנהלת העירייה - רח' בן גוריון 22, הרצליה 4678525