אפשר לעזור?

קישור לדף הפייסבוק העירוני               קהילה בונה עיר - תוכנית המתאר של הרצליה          

מהפך בהרגלי החניה בעיר!

החל מה-1.1.15 חנייה חינם בכחול-לבן לתושבי הרצליה בעלי מדבקת 'אני מהרצליה'
25/12/2014
מהפך בהרגלי החניה בעיר! (הגדל)
 


בהובלת ראש העיר, משה פדלון, הוסיפה העירייה אלפי מקומות חנייה בכבישים, המסומנים בכחול-לבן.

 

הירשמו
לדיוור הישיר

   

הצטרפו
לפייסבוק העירוני

 

שינוי מהפכני בהרגלי החנייה של תושבי הרצליה: החל מ-1 בינואר ייהנו תושבי העיר, שעל רכבם מדבקת 'אני מהרצליה', מחנייה חינם בכבישים המסומנים בכחול-לבן, בכל רחבי העיר.

שינוי משמעותי נוסף לחונים בעיר הוא צביעת מקומות חנייה בקירבת פארק הרצליה וחופי הים בכחול לבן, כך, שבעוד שכלי רכב מחוץ לעיר ישלמו ויוגבלו בזמן החנייה, תיווצר עדיפות משמעותית לתושבי העיר החונים במקומות אלו.

ראש עיריית הרצליה משה פדלון: "נושא השירות לתושב עומד עבורי בראש סדר העדיפויות העירוני - והאפשרות לחנייה חינם היא בעיני שירות חיוני ביותר. מדובר בשיפור משמעותי, המאפשר לכל תושבי העיר, גם כאלה שמתקשים בהליכה, להגיע לכל מקום ולחנות בקירבה למחוז חפצם. השינוי מיטיב גם עם הסוחרים בעיר, ועשוי לתרום לפעילות העסקית שלהם". 

עוד הדגיש פדלון כי "הרצליה היא עיר שוקקת פעילות עסקית בכל שעות היום והלילה, לכן נרתמו על מנת להקל על התושבים. אני שמח שהצלחנו לסדר את כל ההיבטים סביב החנייה חינם, תוך שיתוף פעולה מלא של כל הגורמים, ובכך פותחים בפני התושבים את הדרך להגיע לכל מקום בנוחות ובקלות".

המדבקה 'אני מהרצליה' (לצפייה במידע / טופס הנפקה) שנמצאת ברשות התושבים תקפה ואין צורך להחליף אותה. מי שאין להם מדבקה מוזמנים לפנות באחת מהדרכים הבאות: אתר העירייה Herzliya.muni.il, או בפקס מס' 09-9597782 או 09-9509443 או במשרדי מחלקת החנייה ברח' השרון 29.

לדברי מאיה כץ, מ"מ וסגנית ראש העיר - ומחזיקת תיק התחבורה:
"לתושבי הרצליה מגיע ליהנות מיחס מועדף בעיר מגוריהם ולכן, אחת ההחלטות הראשונות אותה קיבלנו בעת כניסתנו לתפקיד, הייתה להעניק את ההטבה המתבקשת לרווחת התושבים. ובשתי מילים: הבטחנו וקיימנו".

עוד ציינה כץ כי: "השינוי בהרגלי החניה יוצא לדרך, במשך חודשים ארוכים עבדנו על תיקון החוק, קבלת האישורים הנדרשים ותוכנית מפורטת להסדרי חנייה, חשוב לי להדגיש כי חנייה חינם ברחבי העיר זה לא הכל, במקביל, ייהנו בעלי המדבקה מהנחה בשיעור 50% בחניוני חוף הים (למעט חוף אכדיה דרום, הנכים לשעבר), בחניון "גלגלי הפלדה" ובחניון משכית באזור התעשייה. במערב העיר, הרחובות בהם נוספה חניית כחול לבן הם: רמת ים, זבולון ואבא אבן במפרצי החנייה בקטע המערבי בצד דרום, כיכר דה שליט וכיכר הציונות (טיראן) - באזור חוף הים והמרינה וכן ברחובות יוסף נבו ואייבי נתן (מפרצים ומגרשי חנייה) ובן ציון מיכאלי, חניון איצטדיון, חניון ספורטוק וחניוני הפארק – באזור פארק הרצליה. "אני קוראת לתושבים להיערך כבר מעתה ולגשת לקבל את תו התושב".

  


 

בתמונה - ראש העיר מר משה פדלון והגברת מאיה כץ, מ"מ וסגנית ראש העיר, עם אחד השלטים שיתלו ברחבי העיר.

 

 

 

חניה בכחול לבן - לפרטים מלאים

 

חניה בכחול לבן - מעבר לטופס המקוון

עבור לתוכן העמוד
 הנהלת העירייה - רח' בן גוריון 22, הרצליה 4678525