אפשר לעזור?

קישור לדף הפייסבוק העירוני               קהילה בונה עיר - תוכנית המתאר של הרצליה          

עיריית הרצליה מקיימת כנס לוועדי בתים בנושא התחדשות עירונית

הכנס יעסוק בתמ"א 38, יוצגו בו עקרונות מנחים וחידושים וכן יתקיים דיון פתוח
בהשתתפות ראש העיר ונציגי שכונות. יום חמישי, 15.1 ב'היכל בעיר'
29/12/2014
עיריית הרצליה מקיימת כנס לוועדי בתים בנושא התחדשות עירונית (הגדל)

 
תנופת ההתחדשות העירונית בהרצליה מעוררת עניין בקרב תושבים רבים בעיר לגבי האפשרות להשתלב במהלך, אך גם לא מעט שאלות. לשם כך מארגן אגף מהנדס העיר בעירייה - המחלקה להתחדשות עירונית, מפגש עם ועדי בתים, בנושא תמ"א 38 עקרונות מנחים וחידושים.

 

הירשמו
לדיוור הישיר

   

הצטרפו
לפייסבוק העירוני

 


ראש עיריית הרצליה משה פדלון, אשר מוביל את ההתחדשות העירונית, בירך על הכנס והוסיף: "ההתחדשות העירונית נעשית עבור התושבים ותוך שיתוף פעולה איתם, לכן חשוב שהם יכירו את האפשרויות והמסלולים שעומדים בפניהם כדי שיגבשו החלטה מושכלת".

בכנס, שיתקיים ב-15 בינואר, יציג מהנדס העיר, אדר' מייק סקה, את דרכי הפעולה החדשות לקידום תמ"א 38 בהתחדשות עירונית בשכונות הוותיקות, וכן יועלו בו בין השאר נושאים כגון: שירותי האגודה לתרבות הדיור במסלול התחדשות עירונית, עקרונות להתקשרות עם יזמים בפרויקטים להתחדשות עירונית, גישור וקבלת החלטות משותפות כקבוצה. בנוסף, יתקיים פאנל דיון פתוח בהשתתפות ראש העיר, משה פדלון, סגנית ומ"מ ראש העיר מאיה כץ, סגן ראש העיר צבי וייס, עו"ד ארז שפירא ונציגי שכונות בעיר.

המחלקה להתחדשות עירונית הוקמה כחלק מאגף ההנדסה במטרה לתת מענה לתושבים, מתכננים ויזמים, שרוצים לקדם פרויקטים של תמ"א 38 ופינוי בינוי בעיר, ויש להם שאלות לגביהם כגון: איך מתארגנים לקידום הפרויקט? כיצד לבחור יזם? מי מנהל את הפרויקט? מה תפקידה של העירייה בקידום הפרויקט? מה חשוב שיהיה כתוב בהסכם בין הדיירים ליזם? ועוד. השירות לתושבים כולל בין השאר ייעוץ ראשוני לדיירים, בחינת התאמה של מבנים או מתחמים שונים להתחדשות עירונית, מסירת מידע תכנוני לזכויות בנייה פוטנציאליות ועוד.

 


 

כנס ועדי בתים בנושא התחדשות עירונית, יום חמישי, 15.1, שעה 18:30, היכל בעיר, רח' בן גוריון 5. 

  

 

 

 

עבור לתוכן העמוד
 הנהלת העירייה - רח' בן גוריון 22, הרצליה 4678525