אפשר לעזור?

קישור לדף הפייסבוק העירוני               קהילה בונה עיר - תוכנית המתאר של הרצליה          

סינמטק הרצליה: משפרים את מגוון הסרטים

31/12/2014
סינמטק הרצליה: משפרים את מגוון הסרטים (הגדל)

עיריית הרצליה מתאימה את ההקרנות בסינמטק להרגלי הצפייה של המבקרים, שמגיעים בעיקר בסופי השבוע. במקביל, יושקעו יותר משאבים לרכישת מגוון רחב של סרטי איכות.

 

הירשמו
לדיוור הישיר

   

הצטרפו
לפייסבוק העירוני

 


עיריית הרצליה פועלת על מנת לשפר ולהרחיב את מאגר סרטי האיכות המוקרנים בסינמטק בעיר. לשם כך, ערכה העירייה בדיקות לגבי הרגלי הצפייה של המבקרים בסינמטק, שמהן עלה כי התפוסה הגדולה ביותר מתרכזת בסופי השבוע, בימים חמישי-שבת. לפיכך הוחלט לרכז בימים אלה את ההקרנות בסינמטק, ובמקביל, להפנות יותר משאבים לרכישת מגוון רחב של סרטי איכות.

סינמטק הרצליה הינו אחד משורה ארוכה של מוסדות תרבות הפועלים בעיר, במימון ובעידוד העירייה, אשר משקיעה בהם מיליוני שקלים מדי שנה. מדובר בין השאר בקונצרטים בפארק, פעילויות לגיל הרך בספריות, במתנ"סים ובמרכז אגדה, מופעי תרבות, בידור ומוסיקה ב"היכל בעיר" ובהיכל אמנויות הבמה, תערוכות במוזיאון הרצליה לאמנות עכשווית ובמשכן האמנים, העדלאידע בשיתוף כל ילדי העיר ועוד.

סינמטק הרצליה מתוקצב בכמיליון וחצי ש"ח, וימשיך, כאמור, לפעול ולהקרין סרטי איכות למען חובבי הקולנוע. בנוסף, מתוכננת בשנה הקרובה הפעלת הסינמטק לאירועי תרבות נוספים, כגון: הרצאות, מופעים והפקות מקור. זאת על מנת למצות את מלוא הפוטנציאל של המקום והפיכתו למקום שוקק פעילות, כפי שעשתה העירייה ב"היכל בעיר", שמאז פתיחתו למגוון מופעי תרבות אולמו מלא בכל ערב.

 

עבור לתוכן העמוד
 הנהלת העירייה - רח' בן גוריון 22, הרצליה 4678525