אפשר לעזור?

קישור לדף הפייסבוק העירוני               קהילה בונה עיר - תוכנית המתאר של הרצליה          

מבצע ניקיון בנחלת עדה: עובדי עיריית הרצליה ניקו, גזמו, תיקנו וצבעו את השכונה

מבצע הניקיון יתבצע בכל העיר בשלבים, וזאת על מנת לתת לכל אזור שייבחר טיפול מקיף
13/01/2015
מבצע ניקיון בנחלת עדה: עובדי עיריית הרצליה ניקו, גזמו, תיקנו וצבעו את השכונה (הגדל)
 

מבצע "הכי נקי בעיר" בהרצליה, במסגרתו הרחובות, הצמתים, הגינות וכל המרחב הציבורי הפתוח בעיר יזכו לטיפול ותיקון יסודי, יצא השבוע לדרך בשכונת נחלת עדה. 

 

הירשמו
לדיוור הישיר

   

הצטרפו
לפייסבוק העירוני

 

החל מיום ראשון הגיעו לשכונה צוותי עבודה של אגפי העירייה, תב"ל ושאיפ"ה, ועסקו לאורך שעות רבות בעבודות צביעה, תיקון מדרכות, צביעת תמרורים מעקות וספסלים, גיזום עצים וצמחיה, גינון, הדברה וניטור. בנוסף - משטחי דשא סינטטי הונחו בשטחים ציבוריים וטופל הגינון והנוי.

ראש אגף שאיפ"ה משה ביטון, שהגיע לשכונה ופיקח על העבודות אמר: "ניקיון העיר הוא עבודה יום יומית שוטפת. במבצע הנוכחי צוותי העירייה עוברים בכל הרחובות והצמתים בשכונה, בודקים ומטפלים במסירות ובמקצועיות בכל מפגע ובכל בעיה - עד חודשי האביב תטופל ביסודיות כל אחת משכונות העיר".

ראש עיריית הרצליה, משה פדלון, הגיע גם הוא לשכונה וליווה מקרוב את העבודות. לדבריו: "הניקיון של העיר חשוב ביותר לי, כמו גם לכל תושבי העיר, ואנחנו פותחים במבצע שהתחיל בשכונת נחלת עדה ויימשך לכל שכונות העיר. יופייה של הרצליה מתחיל בניקיון והתושבים יראו וירגישו בהבדל".

התושבים מוזמנים לפנות למוקד 106 לדיווח על מפגעים הדורשים טיפול וניקוי.

מבצע הניקיון יתבצע בכל העיר בשלבים, וזאת על מנת לתת לכל אזור שייבחר טיפול מקיף. פרטים על היקף המבצע ותאריכי ביצועו בשכונות השונות  באתר העירייה. 

 תמונה מעבודות הניקיון בנחלת עדה

צילום: עיריית הרצליה

 

 

 

עבור לתוכן העמוד
 הנהלת העירייה - רח' בן גוריון 22, הרצליה 4678525