אפשר לעזור?

קישור לדף הפייסבוק העירוני               קהילה בונה עיר - תוכנית המתאר של הרצליה          

תלמידי תיכון הנדסאים בהרצליה מתכוננים לתחרות ה-FIRST

נושא התחרות השנה הוא מיחזור
13/01/2015
תלמידי תיכון הנדסאים בהרצליה מתכוננים לתחרות ה-FIRST (הגדל)

58 תלמידי הרובוטיקה FRC של תיכון הנדסאים בהרצליה, בהם 20 בנות, החלו בהכנות לתחרות של תוכניתRC- FIRST לשנת 2015. נושא התחרות השנה הוא מיחזור. 

 

הירשמו
לדיוור הישיר

   

הצטרפו
לפייסבוק העירוני

 

תוכנית FRIST נועדה לעודד בני נוער ללמוד מדע וטכנולוגיה באמצעות משחק הנבנה סביב משימת בניית רובוטים, המשתנה מדי שנה. התוכנית מעצימה את התלמידים ומקנה להם יכולת חשיבה יצירתית וחדשנית ומכינה אותם לעולם ההיי טק בהיבט הטכנולוגי, עבודת צוות ופיתוח מנהיגות.

הקבוצה פועלת כחברת הייטק והיא נחשפת למאפיינים של חברת הזנק. היא מחולקת לצוותי משימה, תוכנית, בנייה, הנדסה, תוכנה, מדיה ועוד. כמו כן, הקבוצה עוסקת בפעילות תרומה לקהילה, והשנה התלמידים יקיימו קורס מחשבים לגיל השלישי בהדרכת תלמידי הרובוטיקה.

לקבוצה יש צוות ניהול מקרב התלמידים, בהם קפטן, אחראי תפעול ומהנדס מערכת, שהינם תלמידי שכבת י"ב המובילים את הפרויקט. את התלמידים מנחים מנטורים, הורים מתנדבים וצוות ההדרכה של ביה"ס ובראשם רכזת הפרויקט לילך מוזיקנט.

ראש עיריית הרצליה, משה פדלון: "מערכת החינוך העירונית בהרצליה מאפשרת לתלמידים לקבל לימודי העשרה מתקדמים בתחומי המדע והטכנולוגיה וכן להתמודד עם אתגרים מורכבים שמפתחים בהם יכולות גבוהות להמשך הדרך".

תחרות הרובוטיקה תתקיים השנה בין התאריכים 10.3.15 – 12.3.15 בהיכל הספורט מנורה (נוקיה) בת"א.

 בתמונה: חברי הקבוצה של תיכון הנדסאים

צילום: עיריית הרצליה

 

עבור לתוכן העמוד
 הנהלת העירייה - רח' בן גוריון 22, הרצליה 4678525