אפשר לעזור?

קישור לדף הפייסבוק העירוני               קהילה בונה עיר - תוכנית המתאר של הרצליה          

ראש עיריית הרצליה מקים אגף חדש לפיקוח, ביטחון וסדר ציבורי לטובת ייעול השירות לתושב

לניהול האגף ימונה איש מקצוע בעל ניסיון בתחום הביטחון ובימים הקרובים תפרסם העירייה מכרז לתפקיד
26/01/2015
ראש עיריית הרצליה מקים אגף חדש לפיקוח, ביטחון וסדר ציבורי לטובת ייעול השירות לתושב (הגדל)


כחלק מתפיסת מתן השירות המיטבי לתושב ולצורך שיפור הביטחון, הידוק הפיקוח ואכיפת החוק, החליט ראש עיריית הרצליה, משה פדלון, על הקמת אגף חדש בעירייה: אגף לפיקוח, ביטחון וסדר ציבורי.

 

הירשמו
לדיוור הישיר

   

הצטרפו
לפייסבוק העירוני

 

האגף החדש, אשר ירכז באופן מקצועי וכולל את נושא הביטחון בעיר, יהיה ממונה על הפיקוח העירוני, קציני הביטחון בבתי הספר, הגנים ויתר מוסדות החינוך העירוניים. כחלק מהאגף, תוקם יחידת חילוץ והצלה, שלצוותיה המקצועיים יהיו סמכויות שיטור, והם אף יוכשרו למתן עזרה ראשונה באירועי חירום רפואיים. בנוסף, האגף החדש ירכז את "מכלול החירום" העירוני לתפקוד ומתן מענה לתושבים גם בעת מלחמה, פיגוע, אסון טבע וכד'.

סמכויות האגף גובשו בתיאום ובשיתוף פעולה מלא עם משטרת ישראל ומד"א. לדברי ראש עיריית הרצליה, משה פדלון, "החלטתי על הקמת האגף במטרה להגביר את הביטחון האישי של התושבים, למנוע ונדליזם ברכוש עירוני ופרטי ושיפור התפקוד והסיוע, גם בתחומי חילוץ ועזרה ראשונה".

ראש העיר הדגיש כי הוא סומך ובוטח באמון מלא במנהלי האגפים הנוכחיים, שאיפ"ה ותב"ל - שריכזו עד כה תחומים אלו, וכי השינוי נקבע לנוכח האתגרים הרבים העומדים בפני העירייה בתקופה הקרובה, ולנוכח הצורך בחלוקה מחדש של המשימות העירוניות על מנת לתת מענה מהיר, יעיל ומיטבי לתושבים.

לניהול האגף ימונה איש מקצוע בעל ניסיון בתחום הביטחון ובימים הקרובים תפרסם העירייה מכרז לתפקיד.
 

 

עבור לתוכן העמוד
 הנהלת העירייה - רח' בן גוריון 22, הרצליה 4678525